اطلس خودروکرمان خودرو

براساس آخرین ارزیابی صورت گرفته از اوضاع کیفی خودروها:

باکیفیت‌ترین وانت‌ها، ۳ ستاره‌اند

عصر خودرو- آخرین ارزیابی صورت گرفته از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI)، در مرداد ماه برای بررسی وضعیت کیفیت گروه وانت‌های تولیدی داخل نشان می‌دهد که این وانت‌ها بین یک تا سه ستاره کیفی کسب کرده‌اند و وانت بالاتر از سه ستاره نداریم.

باکیفیت‌ترین وانت‌ها، ۳ ستاره‌اند
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، بر اساس ارزیابی صورت گرفته، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی در سطح قیمتی یک گروه وانت‌ها، سه ستاره کیفی از پنج ستاره را کسب کرده است.

  در گروه قیمتی دو نیز وانتنیسان ریچ، وانتمزدا کارا 2000 تک‌کابین، وانتمزدا کارا 2000 دوکابین تیپ 3 و سایپا، توانسته‌اند در این ارزیابی سه ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.

  در همین سطح قیمتی وانت آریسان و وانتمزدا کارا 2000 دوکابین دو سه از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

  همچون ارزیابی ماه‌های گذشته، همچنان پایین‌ترین سطح کیفی در تولید وانت‌ها متعلق به وانتنیسان (تک‌سوز و دوگانه سوز) در سطح قیمتی دو است که توانسته‌اند تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را در این ارزیابی کسب کنند.

  علاوه براین در همین گروه قیمتی، وانت آریسان و وانتمزدا کارا 2000 دوکابین دو ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

  براساس این گزارش، تولیدات وانت در مقایسه در خردادماه سال جاری در مقایسه با گزارش‌های کیفی در سال گذشته نشان می‌دهد که مدت‌هاست که هیچ وانتی بیش از سه ستاره کیفی را دریافت نکرده است و در این ارزشیابی مشخص شده است که کیفیت خودروهای سواری تولیدی در کشور ثابت مانده است.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط