اطلس خودروکرمان خودرو

فروش خودروهای دست دوم در چین افزایش یافت

عصر خودرو- داده های صنعت خودرو در چین نشان می دهد که با ادامه روند بهبود بازار، فروش خودروهای دست دوم در این کشور طی ماه ژوئیه نسبت به سال گذشته ۴ درصد افزایش یافته است.

فروش خودروهای دست دوم در چین افزایش یافت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، داده های صنعت خودرو در چین نشان می دهد که با ادامه روند بهبود بازار، فروش خودروهای دست دوم در این کشور طی ماه ژوئیه نسبت به سال گذشته 4 درصد افزایش یافته است.

  براساس گزارش انجمن خودروهای سواری چین، در ماه ژوئیه بیش از 1.26 میلیون دستگاه اتومبیل دست دوم به ارزش ترکیبی حدود 77.98 میلیارد یوان (حدود 11.4 میلیارد دلار آمریکا) معامله شده اند.

  این گزارش نشان می دهد که تعداد خودروهای دست دوم معامله شده در دوره ژانویه تا ژوئیه با 16.06 درصد کاهش نسبت به سال گذشته به 6.78 میلیون دستگاه رسیده است که از افت 19.61 درصدی نیمه اول سال نیز کمتر است.

  این انجمن در گزارش خود همچنین اعلام کرد که اگرچه بازار خودروهای دست دوم در نیمه اول سال تحت تأثیر پاندمی ویروس کرونا قرار داشت اما عملکرد آن در ماه ژوئیه بهتر از انتظار بود.

  تخمین زده می شود که تعداد خودروهای دست دوم معامله شده در ماه های آگوست و سپتامبر به ترتیب به 1.3 و 1.35 میلیون دستگاه برسد.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط