اطلس خودروکرمان خودرو

امگرند GT مدل ۲۰۲۰؛ سدان خانوادگی جیلی با ویژگی های اسپرت+تصاویر

عصر خودرو-در مطلب امروز تصاویری از جیلی بو رویی GE(نامگذاری ویژه بازار چین) یا همان امگرند جی تی در بازارهای خارجی را مشاهده می کنید که به عنوان یک سدان اسپرت در ۸ تریم و ۳ پیشرانه با قیمت ۱۹۵۴۸ تا ۲۹۹۸۰ دلار ارائه می شود.

امگرند GT مدل ۲۰۲۰؛ سدان خانوادگی جیلی با ویژگی های اسپرت+تصاویر
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از عصر ایران، چراغ های اصلی با زوایای تند و یک گریل(جلوپنجره) شلوغ کرومی مهمترین جزئیات دماغه را شکل داده اند. بامپر(سپر) جلو نیز ظاهری اسپرت دارد و دو ورودی بزرگ هوا در طرفین آن قرار گرفته است.

در نمای جانبی؛ امگرند جی تی به خوبی توسعه یافته و تمام ویژگی های یک سدان میان سایز را همراه خود دارد. ستون آخر طراحی جذابی دارد و تا حدودی در سبک فست بک طراحی شده است.

در نمای عقب نیز چراغ های اصلی الگوی بی نقصی دارند و توسط یک نوار کرومی ضخیم به هم متصل شده اند. مقداری پایین تر نیز خروجی های اگزوز کرومی و یک نوار کرومی دیگر در بالای آنها جلب نظر می کند.

جیلی با استفاده از تزئینات کرومی رنگ سعی داشته تا بر کیفیت و کلاس بالای این محصول تاکید داشته باشد.

البته این خودرو بر پایه پلتفرم CMA توسعه یافته که ظاهرا محصول مشترک جیلی با ولوو است. امگرند جی تی از منظر ابعاد برابر با 4986 میلیمتر در طول، 1861 میلیمتر در عرض و 1513 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2870 میلیمتر است.

کابین
کابین نیز همانند نمای خارجی یک تجربه موفق برای جیلی محسوب می شود. کنسول اصلی طراحی بسیار جذابی دارد و در آن از نوارهای کرومی صیقلی استفاده شده است. نشانگر آمپر کاملا دیجیتال و نمایشگر اصلی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی فناورانه های کابین را پرچمداری می کنند.

از جمله امکانات مدل 2020 می توان به ورود بدون کلید، استارت دکمه ای، کروز کنترل، سنسورهای محیطی، دوربین 360 درجه و ... اشاره کرد.

پیشرانه
امگرند جی تی 2020 در بخش پیشرانه 3 پیشنهاد را پیش روی مشتریان قرار می دهد که شامل نمونه های 1.8 لیتری توربو، 1.5 لیتری توربو هیبرید ملایم و 1.5 لیتری پلاگین هیبرید می شود. میزان خروجی این موتورها به ترتیب 181، 190 و 275 اسب بخار است.

نمونه 1.8 لیتری توربو با جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک و دو نمونه دیگر با جعبه دنده 7 سرعته دوکلاچه ارائه می شوند.

نمونه پلاگین هیبرید یک باتری 11.3 کیلووات ساعت دارد که پیمایش 60 کیلومتر در وضعیت الکتریکی کامل را ممکن ساخته است.

برچسب ها
KLTکرمان موتور
مطالب مرتبط