اطلس خودروکرمان خودرو

با تولید بیش از ۱۷۶ هزار محصول سایپا تا دهم شهریور ۹۹ ثبت شد؛

افزایش تولید در سایپا نسبت به مدت مشابه سال گذشته

محصولات داخلی سایپا جایگزین مونتاژی‌ها شدند

عصر خودرو-گروه خودروسازی سایپا از ابتدای سال ۹۹ تا پایان روز دهم شهریورماه ۱۷۶ هزار و ۴۰۵ دستگاه خودروسواری و تجاری تولید کرد که بیشتر از تیراژ تولیدی در مدت مشابه از سال گذشته است.

افزایش تولید در سایپا نسبت به مدت مشابه سال گذشته
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، دو شرکت زامیاد و سایپادیزل که تولید کننده محصولات تجاری گروه خودروسازی سایپا به شمار می آیند، در این مدت زمان 13 هزار و 850 دستگاه خودرو تولید کرده اند که نزدیک به 1700 دستگاه افزایش نسبت به همین مدت در سال گذشته است.

  نکته حائز اهمیت در بررسی تولیدات سایپا تا دهم شهریورماه امسال کاهش تولید محصولات مونتاژی و جایگزین شدن آنها با محصولات داخلی این خودروساز است.

  براین اساس، تیراژ تولید خودروهای CKD که محصولات مشترک با خودروسازان خارجی بوده از ابتدا تا دهم شهریور 98 بیش از 9 هزار و 890 دستگاه بوده که در مدت مشابه سال 99 به 4 هزار و 788 خودرو رسیده اما این کاهش تولید با افزایش 5 هزار خودرو از محصولات خانواده ایکس100 و ایکس200 سایپا پوشش داده شده است.

  سایپا در مدت زمان یاد شده از سال 99 بیش از 157 هزار دستگاه محصولات خانواده ایکس.100 و ایکس.200 شامل پراید، تیبا، ساینا و کوییک تولید کرده است.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط