اطلس خودروکرمان خودرو

رئیس پلیس راهور فاتب خبر داد؛

آمادگی ۱۰۰ درصدی پلیس راهور برای آغاز سال تحصیلی جدید

عصر خودرو- سردار حمیدی گفت: پلیس راهور فاتب با تمام توان و با بهره گیری از ظرفیت نیرو‌های ستادی و صف خود آمادگی لازم را برای آغاز سال تحصیلی جدید دارد.

آمادگی ۱۰۰ درصدی پلیس راهور برای آغاز سال تحصیلی جدید
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راهور فاتب گفت: پلیس راهور فاتب با تمام توان و با استفاده از تجربیات ارزشمند سال‌های گذشته و با بهره گیری از ظرفیت نیرو‌های ستادی و صف خود آمادگی لازم را جهت شروع آغاز سال تحصیلی جدید دارد.

  وی اذعان داشت: در همین راستا و قبل از اینکه مدارس کار خود را شروع کنند پلیس راهور فاتب پیش بینی‌های لازم را در این خصوص انجام داده و در وهله اول با برگزاری کلاس‌های مجازی برای توجیه و آموزش رانندگان سرویس مدارس، این رانندگان را آماده شروع به کار در این ایام کرده است و در مرحله دوم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با برگزاری کلاس‌های آموزشی پیمانکاران سرویس مدارس، اقدامات خود را به صورت همه جانبه در بحث بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و در جهت تردد هر چه ایمن‌تر دانش آموزان انجام داده است.

  وی گفت: در این دوره از کلاس‌ها که به صورت کارگاهی برگزار شد، کارشناسان و مدرسان و مربیان پلیس راهور فاتب با بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به هر یک از پیمانکاران سرویس مدارس آن‌ها را مجاب کردند که آموزش‌های لازمی را که در این کلاس‌ها فرا گرفته اند به رانندگان سرویس مدارس منتقل کرده و حتما آن‌ها را آموزش دهند.

  سردار حمیدی با اشاره به اینکه بازگشایی مدارس از روز شنبه آغاز می‌شود، گفت: کارکنان پلیس راهور فاتب چه در شرایط برگزاری کلاس‌ها به صورت مجازی و چه حضوری آمادگی صد درصدی خود را جهت روان سازی ترافیک در معابر شهری اعلام می‌کنند و همانند اول مهر ماه هر سال در تمامی نقاط حضور مستمر وموثر خواهند داشت.

  رئیس پلیس راهور فاتب، از این فرصت استفاده کرد و به تمامی دانش آموزان عزیز میهن اسلامی مخصوصا به همیاران پلیس و کلاس اولی‌ها، بازگشایی مدارس را تبریک گفت و از آن‌ها خواست به توصیه‌های مربی و مدیر و معلم خود گوش دهند و حتما از ماسک استفاده کنند.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۰۰
    • خودرو امروز ۴۹۹
    • خودرو امروز ۴۹۸
    • خودرو امروز ۴۹۷
    • خودرو امروز ۴۹۶
    • خودرو امروز ۴۹۵
    • خودرو امروز ۴۹۴
    • خودرو امروز ۴۹۳
    • خودرو امروز ۴۹۲
    آخرین بروزرسانی ۴ روز پیش
    آرشیو