اطلس خودرو

جمعه تردد از رودهن به آمل ممنوع می شود

عصر خودرو- فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران گفت: روز جمعه چهاردهم شهریور تردد همه وسایل نقلیه از رودهن به سمت آمل ممنوع می شود.

جمعه تردد از رودهن به آمل ممنوع می شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، سرهنگ سیاوش محبی روز چهارشنبه گفت: از ساعت 15 تا ساعت 24  روز جمعه چهاردهم شهریور ماه محدوده یاد شده به دلیل پیش بینی ترافیک سنگین، یک طرفه می شود.

  وی افزود: در جاده های منتهی به استان های شمالی هنوز محدودیت دیگری اعلام نشده است و در صورت افزایش حجم ترافیک،  محدودیت های جدید اطلاع رسانی خواهد شد.

  فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران ادامه داد: تمهیدات ویژه ترافیکی در تعطیلات باقی مانده را در طرح تابستانی با استفاده حداکثری از نیروهای پلیس راهور در دست اقدام داریم.

  محبی گفت: طرح تابستانی پلیس در جاده‌ها از اول تیرماه شروع شده تا مهرماه سال جاری ادامه دارد.

  وی ادامه داد: در این طرح پلیس راهور با به کارگیری حداکثر توان و ظرفیت خود از نظر امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی آماده به کار است.

  فرمانده ویژه پلیس راه شرق استان تهران افزود: فعالیت بیشتر گشت های پلیس راهور و برخورد جدی و بدون اغماض با رانندگانی که اعمال مخاطره آمیز و تخلفات حادثه ساز انجام می دهند از دیگر مشخصات این طرح است.

  محبی افزود: در حدود 95 درصد سوانح در حوزه رانندگی اتفاق می افتد و به رانندگان توصیه می کنیم با پیروی از قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سفری ایمن داشته باشند.

  وی ادامه داد: رانندگان با رعایت فاصله طولی با وسایل نقیله جلویی و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز و رعایت سرعت مطمئنه و مجاز در روزهای پایان تعطیلات تابستان سفری ایمن داشته باشند.

  شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود 300 هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط