اطلس خودروکرمان خودرو

معاون وزیر رئیس هیئت عامل ایدرو خبر داد:

رونمایی از نمایشگاه مجازی قطعات صنعت خودرو در آینده نزدیک

عصر خودرو- معاون وزیر صمت رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از طراحی و رونمایی نمایشگاه مجازی برای ارائه ۲۵۰ قطعه مورد نیاز خودروسازان خبر داد .

رونمایی از نمایشگاه مجازی قطعات صنعت خودرو در آینده نزدیک
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایدرو، امیر بیات در مراسم امضای تفاهم نامه اعطای تسهیلات فیمابین گروه صنعتی ایران خودرو و بانک ملت گفت: در این نمایشگاه مجازی قطعات مورد نیاز صنعت خودرو با ذکر مشخصات به نمایش در می آیند تا شرکت‌های دانش بنیان و فناور و قطعه‌سازان بتوانند با هم افزایی لازم برای تولید این قطعات اقدام نمایند، ضمن آن که این نمایشگاه گستره ارتباط بین قطعه‌سازان و سایر شرکتهای صنعتی و دانش بنیان را بیش از پیش فراهم می کند.

  بیات در ادامه ابراز امیدواری کرد : امضای این تفاهمنامه می تواند مبنایی برای جهش تولید در حوزه قطعات صنعت خودرو باشد و از مدیرعامل بانک ملت نیز خواست در خصوص پذیرش تضامین تسهیلات همراهی بیشتری را با قطعه‌سازان به عمل بیاورد .

  بر اساس تفاهمنامه امضاء شده میان گروه صنعتی ایران خودرو و بانک ملت  مبلغ هزار میلیارد تومان برای تامین ساخت داخل و تولید قطعات صنعت خودرو در اختیار قطعه‌سازان طرف قرارداد گروه ایران خودرو قرار می گیرد

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط