اطلس خودروکرمان خودرو

معرفی سه محصول جدید تویوتا

عصر خودرو- خودرو‌های تویوتا Rugged X و Rouge پیش از مراسم رسمی رونمایی‌شان در اواخر سال‌جاری معرفی شدند و تصاویر جدیدی از آنها در کنار پیکاپ هایلوکس مدل ۲۰۲۱ منتشر شد.

معرفی سه محصول جدید تویوتا
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، طبق اعلام تویوتا، هایلوکس جدید دارای یک موتور 8/ 2 لیتری توربو دیزل، قابلیت اتصال به Apple Carplay و Android auto، نشانگر دیجیتال سرعت خواهد بود که احتمالا با قیمت 25 هزار دلار عرضه می‌شود.دیگر محصول تویوتا یعنی Rugged X نیز به ظهر جدید و تغییراتی در چراغ‌های جلو،عقب و همچنین این خودرو به سپر جلوی تازه مجهز شده و احتمالا قسمت بار آن برای استفاده بهتر کشاورزان کمی متفاوت تر شده است.

    قرار است که ظرف چند هفته آینده شاهد عرضه هایلوکس 2021 در نمایندگی‌های فروش باشیم، ولی احتمالا Rugged X و Rouge با کمی تاخیر اواخر سال‌جاری وارد بازار خواهند شد.به همین دلیل قیمت‌های قطعی آنها نیز حوالی زمان عرضه شان اعلام خواهد شد.

    درخصوص هایلوکس باید گفت که قیمت پایه این محصول از حدود 23 هزار دلار برای نسخه تک کابین تک دیفرانسیل آغاز و به حدود 62 هزار دلار برای نسخه دو کابین دو دیفرانسیل SR5+ مجهز به موتور 8/ 2 لیتری توربو دیزل می‌رسد.

    برچسب ها
    KLTکرمان موتور
    مطالب مرتبط