برنج

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات پایان هفته

عصر خودرو- پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور را با توجه تعطیلات پایان هفته اعلام کرد.

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات پایان هفته
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایلنا، با توجه به تعطیلات پایان هفته و نیز به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ها و ممنوعیت‌های تردد از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در محورهای ذیل به اجرا در می‌آید.

  1- تردد موتورسیکلت: از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 99.05.15 الی ساعت 6 روز یکشنبه مورخ 99.05.19 از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

  – تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

  2- محور کرج _ چالوس: الف - تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است.

  (موج رفت)

  ب - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12روز های چهارشنبه و پنجشنبه تاریخ های 15 و 99.05.16 الی ساعت 2 روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران - شمال ممنوع است.

  در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز چهارشنبه و پنجشنبه تاریخ های 15 و 99.05.16 الی ساعت 2 روزهای بعد از کرج (دو راهی شهرستانک) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

  (موج برگشت)

  پ - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه و شنبه تاریخ های 17 و 99.05.18 الی ساعت 2 روزهای بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای جمعه و شنبه تاریخ های 17 و 99.05.18 الی  ساعت 2 روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاده راه تهران - شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

  3- محور هراز:

  الف - تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

  ب - تردد کلیه کامیون‌ها، کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه مورخ 99.05.15 از محور هراز ممنوع است.

  پ - تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 روزهای پنج‌شنبه، جمعه و شنبه تاریخ‌های 16، 17 و 99.05.18 الی ساعت 2 روزهای بعد، از محور هراز ممنوع است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط