برنج

مدیرعامل ایران خودرو بابل:

آمار تولید به صورت مستمر به نهادهای نظارتی اعلام می شود

عصر خودرو- مدیرعامل ایران خودرو بابل گفت: آخرین وضعیت تولید کارخانه و تعداد خودروهای ناقص به نهادهای نظارتی و دادستانی اطلاع رسانی می‌شود، تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون حدود ۸ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو تحویل مشتریان شده و تمامی خودروها پس از طی مراحل تولید و تکمیل، وارد چرخه فروش می شوند.

آمار تولید به صورت مستمر به نهادهای نظارتی اعلام می شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، امید حسینی نژاد در واکنش به فیلم منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر انبار خودروهای این خودروساز در زمین های کشاورزی، با بیان اینکه محل قابل مشاهده در فیلم یکی از پارکینگ های جانبی ایران خودرو بابل است، بیان کرد: ظرفیت این پارکینگ بین 500 تا 600 دستگاه خودرو است که این میزان تنها تولید چهار روز کارخانه به شمار می رود.

  وی با بیان اینکه از ابتدای تیرماه پلیس راهور دستور عدم خروج خودروی فاقد پلاک از کارخانه را صادر کرده بود، خاطرنشان کرد: به همین دلیل تا زمان مشخص شدن فرآیندها، طی کردن برخی مراحل و آماده شدن زیرساخت ها و استقرار پلیس راهور، در خروج خودروها از کارخانه تداخل ایجاد شده بود.

  حسینی نژاد با اشاره به محدودیت های ترافیکی در جاده فیروزکوه به عنوان تنها مسیر تردد خودروهای آماده تحویل، اظهار کرد: ممکن است در برخی روزها که این جاده مسافرخیز بوده و شلوغ است یا در فصولی که برف و یخبندان وجود دارد، محدودیت هایی در ترخیص خودروها از کارخانه وجود داشته باشد.

  وی افزود: از حدود دو هفته قبل که روند تحویل خودروها به حالت قبل بازگشته و حجم پلاک ها زیاد شده، با همراهی واحد فروش گروه صنعتی ایران خودرو پی گیر خروج هرچه سریع تر خودروها از کارخانه و رسیدن به دست مشتریان هستیم. در حال حاضر نیز تعداد خروج خودرو از کارخانه حدود 100 دستگاه در روز رسیده است.

  مدیرعامل ایران‌خودرو بابل با اشاره به بازدید دادستان بابل از این خودروساز و کسب اطمینان از عدم دپوی خودروهای تکیمل شده و اطلاع رسانی در این زمینه، گفت: پس از تکمیل فرآیند تولید خودروها، در حالت عادی و حتی در زمانی که کسری قطعه وجود ندارد نیز، چند روزی طول می کشد تا خودرو آماده و تجاری سازی شده و فرآیند حمل آنها برای خروج از شرکت انجام شود. پس اینکه همیشه تعدادی خودرو در پارکینگ های کارخانه موجود باشد اتفاق عجیبی نیست.

  وی بابل خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود 2 هزار و 300 دستگاه خودروی ناقص در کارخانه وجود دارد که این میزان در مدت مشابه سال قبل، حدود 6 هزار دستگاه خودرو بوده است. بنابراین تمام سعی این خودروساز این است که خودروها به محض آماده سازی از شرکت خارج و تحویل مشتریان شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۴۹۷
    • خودرو امروز ۴۹۶
    • خودرو امروز ۴۹۵
    • خودرو امروز ۴۹۴
    • خودرو امروز ۴۹۳
    • خودرو امروز ۴۹۲
    • خودرو امروز ۴۹۱
    • خودرو امروز ۴۹۰
    • خودرو امروز ۴۸۹
    آخرین بروزرسانی ۲ روز پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار