اطلس خودروکرمان خودرو

مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش:

معطل ماندن ۷۰۰ هزار کارت سوخت در باجه های پستی

مشکلی برای صدور کارت سوخت وجود ندارد

عصر خودرو- مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در ابتدا صدور کارت هوشمند سوخت تنها ۴۰ روز طول می‌کشید، اما اکنون این فرآیند طولانی‌تر شده و تلاش ما این است که در سریع‌ترین زمان، این نیاز را پاسخ دهیم.

معطل ماندن ۷۰۰ هزار کارت سوخت در باجه های پستی
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، مسعود رضایی، مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره وضع کارت‌های هوشمند سوخت خودروهای عمومی و شخصی گفت: هم‌اکنون کارت‌ سوخت ناوگان عمومی مانند وانت‌بارها و تاکسی‌ها حداکثر یک ماهه صادر می‌شود و به دست مالکان خودرو می‌رسد.

  وی افزود: در ابتدا صدور کارت هوشمند سوخت تنها 40 روز طول می‌کشید، اما اکنون این فرآیند طولانی‌تر شده و تلاش ما این است که در سریع‌ترین زمان، این نیاز را پاسخ دهیم.

  مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ادامه داد: تا به امروز 700 هزار کارت سوخت برای خودورهای شخصی صادر شده و در باجه‌های پستی باقی مانده که این مورد هم به‌ دلیل شرایط شیوع کرونا در کشور به‌وجود آمده است.

  رضایی گفت: با توجه به شرایط ویژه پیش‌ آمده، سقف ذخیره کارت‌های هوشمند سوخت از 6 ماه به 9 ماه افزایش یافت و مالکان خودرو، از بابت حذف شدن ذخیره 9 ماهه خود نگرانی نداشته باشند.

  وی افزود: تنها ما در حوزه بنزینکارت سوخت نداریم، بلکه برای خودروهای گازوئیل‌سوز هم کارت سوخت صادر می‌کنیم که کارت سوخت در حوزه گازوئیل با توجه به اهمیت آن 20 روزه صادر می‌شود.

  * هیچ خودرویی در کشور وجود ندارد که کارت سوخت نداشته باشد

  مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه برای دو برابر خودروهای موجود کارت سوخت صادر شده است، افزود: افرادی که کارت سوخت ندارند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +10 تقاضای خود را ثبت کنند و از طریق سایت WWW.EPOLICE.IR از نحوه صدور کارت سوخت خود مطلع شوند.

  رضایی با بیان اینکه آمار دقیقی از خودروهایی که تاکنون کارت سوخت خود را دریافت نکرده‌اند، وجود ندارد، گفت: به نظر می‌رسد که تعداد این خودروها کمتر از 10 درصد باشد، اما هر چه تقاضا وجود داشته باشد، پاسخ خواهیم داد.

  وی با تأکید بر اینکه مشکلی برای صدور کارت هوشمند سوخت وجود ندارد، تصریح کرد: به همه تقاضاها جواب خواهیم داد و مالکان خودروها می‌توانند تقاضای صدور کارت سوخت خود را ثبت کنند.

  مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت پخش گفت: تا به امروز هیچ خودرویی در کشور وجود ندارد که کارت سوخت نداشته باشد، اگر کارت سوخت خودرو شخصی مفقود شود، مالک آن می‌تواند با مراجعه به دفتر پلیس +10 درخواست خود را برای صدور المثنی کارت سوخت بدهد.

  مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران درباره نحوه پیگیری کارت هوشند سوخت تصریح کرد: متقاضیان کارت‌های هوشمند سوخت ابتدا باید وارد سایت WWW.EPOLICE.IR شوند و روی گزینه کارت سوخت کلیک کنند، سپس در قسمت پیگیری صدور کارت سوخت، نوع و شماره پلاک خودرو را وارد و روی گزینه پیگیری کارت سوخت کلیک کنند.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط