اطلس خودروکرمان خودرو

افزایش قیمت نسل جدید کیا سورنتو

عصر خودرو- کیا سورنتو مدل ۲۰۲۱ از ماه آینده با افزایش قیمتی بین ۲ هزار و ۱۶۰ تا ۳ هزار و ۸۸۰ دلار در نمایندگی‌های فروش عرضه خواهد شد.

افزایش قیمت نسل جدید کیا سورنتو
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، نسل جدید سورنتو همچنان دارای یک موتور  5/ 3 لیتری v6 بنزینی به توان 200 کیلووات و گشتاور 332 نیوتن متر با ساختار دیفرانسیل جلو و با موتور 2/ 2 لیتری (440 nm /  148 kw) با ساختار دو دیفرانسیل و جعبه دنده هشت سرعته خودکار خواهد بود.

  بهای نسخه پایه بنزینی این محصول 45 هزار و 850 دلار و بهای گران‌ترین نسخه آن 60 هزار و 70 دلار خواهد بود. به علاوه آنکه نسخه‌های دیزل 3 هزار دلار گران‌تر از نمونه‌های بنزینی خواهد بود و گران‌ترین آن با قیمت 63 هزار و 70 دلار به فروش خواهد رسید.اگر موتور‌ها را استثنا قائل شویم، می‌توان گفت سورنتوی 2021 کاملا جدید است و با امکانات تازه‌ای عرضه می‌شود که قیمت آن را در مقایسه با قبل افزایش داده است.

  در حال حاضر اطلاعات چندانی در مورد این محصول در دسترس نیست؛ ولی بولتن افشاشده از یکی از نمایندگی‌های کیا نشان می‌دهد سورنتوی جدید دارای کیسه هوای میانی بین صندلی‌های جلو، فناوری پارک از راه دور برای نسخه‌های گران‌تر، دوربین مشاهده نقاط کور و امکانات پیشرفته دیگری است.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط