اطلس خودروکار کلیک

استفاده پلیس راهور از دوچرخه برای مأموریت و اعمال قانون در تهران

عصر خودرو- معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب از بهره‌گیری مأموران پلیس راهور منطقه ۲۰ تهران از دوچرخه برای اجرای مأموریتهای محوله خبر داد.

استفاده پلیس راهور از دوچرخه برای مأموریت و اعمال قانون در تهران
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، سرهنگ علی همه‌خانی از استفاده کارکنان، کارشناسان و متصدیان ترافیک منطقه 20 پلیس راهور فاتب به منظور اجرای مأموریتهای محوله در سطح منطقه خبر داد و اظهار کرد: با پیگیری رئیس و کارکنان منطقه  20 پلیس راهور فاتب، در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری و به کارگیری مدلهای حمل و نقل پاک، پلیس راهور فاتب با همکاری معاونت حمل و نقل و ترافیکی منطقه 20، به منظور برقراری نظم و انضباط ترافیکی در برخی  معابر و میادین این مطنقه و در میدان شهرری  و خیابان 24 متری، با استفاده از دوچرخه به مأموریت خود پرداختند.

  معاون آموزش  و فرهنگ ترافیک  پلیس راهور فاتب تصریح کرد: هدف از این اجرای این  طرح سلامتی کارکنان و کاهش آلودگی هوا و همچنین  اجرای برخی مأموریتها و اقداماتی است که می‌توان با استفاده از دوچرخه به آنها رسیدگی کرد.

  وی، بازدید از برخی تصادفات، حضور  داشتن در برخی معابر و میادین که با استفاده از دوچرخه را از دیگر اهداف این طرح دانست.

  این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: امید است با پیگیری‌های به عمل آمده توسط پلیس راهور فاتب دیگر مناطق نیز به این امکان مجهز شوند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط