برنج

تعهدات عقب افتاده برلیانس عملی می شود

عصر خودرو- مدیر بازاریابی و فروش پارس خودرو گفت: برنامه تولید برلیانس برای تحویل خودروهای ثبت نامی قبلی در حال پیگیری است و تعهدات عقب افتاده در این بخش طی ماه های آینده اجرایی خواهد شد.

تعهدات عقب افتاده برلیانس عملی می شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، حسام الدین قاسم زاده مدیر بازاریابی و فروش پارس خودرو با بیان اینکه واردات قطعات برلیانس از سال 97 به دلیل تشدید تحریم ها و مشکل نقل و انتقال پول با محدودیت روبرو شد، اظهار داشت: حالا هم شیوع کرونا مشکل تولید را افزایش داده است.

  وی ادامه داد: از اوایل سال 98 طرح تبدیل محصولات برلیانس اجرایی شد که مشتریان بر اساس نوع خودروی ثبت نامی و ودیعه پرداخت شده، می توانستند خودروی جایگزین از جمله کوئیک آر، تیبا، ساینا و پراید با قیمت قدیم تحویل بگیرند به نحوی که بابت برلیانس دنده اتوماتیک، 3 خودروی جایگزین و بابت برلیانس دنده دستی 2 خودروی جایگزین ارائه می شد.

  قاسم زاده تصریح کرد: بسیاری از مشتریان نسبت به تعویض خودروی ثبت نامی اقدام کردند و افرادی که هنوز خودروی جایگزین تحویل نگرفته اند نیز همچنان از سود مشارکت و جریمه تاخیر استفاده می کنند.

  وی ادامه داد: : برنامه تولید برلیانس برای تحویل خودروهای ثبت نامی قبلی در حال پیگیری است و تعهدات عقب افتاده در این بخش طی ماه های آینده اجرایی خواهد شد. در عین حال، مشتریان تا آن زمان از سود مشارکت و جریمه تاخیر برخوردار می شوند.

  برچسب ها
  کرمان موتور