اطلس خودروکار کلیک

برترین آفرود ۲۰۲۱ معرفی شد+ فیلم

عصر خودرو-فورد برانکو ۲۰۲۱ مناسب ترین خودرویی است که برای آفرود می توان از آن استفاده کرد.

برترین آفرود ۲۰۲۱ معرفی شد+ فیلم
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲:۰۰
  • برترین آفرود 2021 معرفی شد
  • برترین آفرود 2021 معرفی شد
  • برترین آفرود 2021 معرفی شد+ فیلم

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پیش بینی شده‌ جدیدترین محصول سال 2020 سرانجام به عنوان یکی از معدود لحظه‌های خوب در اقیانوس واقعی بد قرار گرفت.

فورد برانکو 2021 اولین وسیله نقلیه‌ای است که در مسابقات، جیپ Wrangler را امتحان و ضرب و شتم کرده است. این خودرو مناسب ترین خودرویی است که برای آفرود می توان از آن استفاده کرد. این خودرو هیجان انگیز هم خود را در دل‌ مشتریان قدیمی‌تر جا کرده و خواسته‌های رانندگان جوان را  نیز برطرف می کند.

برانکو 2020 در سال 1996 پس از یک دوره 31 ساله از بازار خارج شد، در حالی که برانکو قدیمی به عنوان یک شاسی بلند با ابعادی کامل و دو درب شناخته شده است، نسخه جدید به عنوان چیزی نزدیک به کامیون افسانه‌ای سال 1966 باز می‌گردد، در اینجا تنها فقط در مورد نحوه ظاهر آن صحبت نمی‌کنیم و از نظر فنی نیز این خودرو به عنوان یک خودرو شاخ محسوب می شود.

فورد در اعلام بازگشت برانکو به عنوان یک خانواده از محصولات، در اوایل ماه ژوئیه، وسیله نقلیه‌ای را توصیف کرد که نیاز به سری F و روحیه یک موستانگ داشت. این خودرو علاقمندان خاص خود را دارد. فورد، برانکو را وسیله نقلیه‌ای با "سختی سری F و روح یک موستانگ" توصیف می‌کند.

این دستگاه با یک صفحه نمایش لمسی 12.0 اینچی که جدیدترین سیستم سرگرمی فورد، Sync 4 را اجرا می‌کند، با Apple CarPlay و Android Auto بی سیم کامل است. همچنین تعداد زیادی برنامه دارد که به صاحبان برانکو کمک می‌کند تا در خارج از منزل در آن شرکت کنند. این شامل بیش از هزار نقشه پیگیری از قبل لود شده و یک سیستم ردیابی دنباله دار است، بنابراین رانندگان می‌توانند پیشرفت خود را نظارت و به اشتراک بگذارند. این تقریباً شبیه رسانه‌های اجتماعی خارج از جاده است.

رانندگان این اتومبیل ‌می‌توانند کنترل نوآورانه Trail Control را که اساساً کنترل کروز برای خارج از جاده و Trail One-Pedal Drive است، دریافت کنند تا رانندگی آسان‌تر شود. سرانجام، Trail Turn Assist از بردار‌های گشتاور برای کاهش شعاع چرخش استفاده می‌کند و گوشه‌های بازپرداخت را آسان‌تر می‌کند. حتی یک سیستم دوربین پیشرفته 360 درجه نیز وجود دارد که می‌تواند مکان ردیابی انسان را برای ردیابی‌های بسیار، آسان دنبال کند.

برونکو در دنده‌های  1  با سرعت 80 مایل در ساعت حرکت می‌کند، تقریباً 150 دور در دقیقه از Wrangler کمتر. فراتر از این موضوع، فورد امکاناتی را برای مشتریان خود طراحی کرده که آنها بتوانند هر آنچه نیاز دارند به نوار این خودرواضافه کنند.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط