برنج

کوپرا ال-بورن۲۰۲۱؛ شوالیه الکتریکی از اسپانیا! +تصاویر

عصر خودرو-کوپرا پرفورمنس نام مجموعه ای متعلق به کمپانی سئات است که سابقه تاسیس آن به سال ۱۹۸۵ و تحت عنوان سئات اسپورت باز می گردد. از سال ۲۰۱۸ فعالیت های این گروه با برند "کوپرا" دنبال شده و در واقع واحد پرفورمنس سئات را تشکیل می دهد؛ چیزی شبیه به تی آر دی برای تویوتا و موپار برای فیات کرایسلر.

کوپرا ال-بورن۲۰۲۱؛ شوالیه الکتریکی از اسپانیا! +تصاویر
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از عصر ایران، کوپرا به تازگی یک ویرایش متفاوت از سئات ال-بورن الکتریکی مفهومی را روی وب سایت خود قرار داده که بروزرسانی های جذابی مانند دماغه اسپرت، رینگ های دو رنگ، رکاب اسپرت و ... را ارائه می دهد.

به دلیل عدم انتشار تصاویر مربوط به نمای عقب کوپرا ال-بورن از تصاویر مربوط به معرفی مدل مفهومی سئات ال-بورن استفاده کرده ایم.

فضای داخل کابین این خودرو تغییر خاصی در مقایسه با نسخه استاندارد ندارد اما در تولید آن بیشتر از مواد بازیافتی استفاده شده است. به آنچه مطرح شد باید صندلی های اسپرت و طراحی جدید فرمان را اضافه کنیم.

در این محصول الکتریکی از باتری 77 کیلووات ساعتی استفاده شده که دستیابی به بیشینه برد حرکتی 500 کیلومتر را امکان پذیر می کند. ال-بورن از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کند و بدین ترتیب طی 30 دقیقه انرژی لازم برای 260 کیلومتر رانندگی را ذخیره می کند.

این خودرو طی 2.9 ثانیه از حالت توقف به سرعت 50 کیلومتر برساعت می رسد. در سیستم تعلیق آن نیز از فناوری جدید تطبیقی استفاده شده که با توجه به شرایط جاده وضعیت مناسب را انتخاب می کند.

برچسب ها
کرمان موتور
مطالب مرتبط