برنج

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح کرد:

کمک به خودروسازان برای تولید خودروی باکیفیت

تولید خودرو در ایران پیشرفت داشته است

عصر خودرو- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است فرصت مناسبی به خودروسازان برای تولید خودرو داده شده است.

کمک به خودروسازان برای تولید خودروی باکیفیت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از خانه ملت، لطف‌اله سیاه‌کلی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره ضرورت نظارت بر عملکرد خودروسازان، گفت: از آنجایی که تمام اعضای کمیسیون صنایع و معادن بر رسیدگی به مشکلات صنعت خودروسازی و بهبود کیفیت خودروهای تولیدی، افزایش عرضه و ... تاکید دارند، نظارت بر خودروسازان را یکی از اصلی ترین اولویت های کمیسیون قرار دادند.

  کمیسیون صنایع و معادن با دعوت از مسئولان موضوع خودرو را بررسی می‌کند

  نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون صنایع و معادن با دعوت از مسئولان مرتبط، موضوع خودرو را بررسی می‌کند، افزود: جمهوری اسلامی ایران فرصت مناسبی به تولیدکنندگان داخلی برای تولید خودرو داده و مردم نیز طی سال های گذشته به منظور رونق تولید، خرید خودروی داخلی را اولویت خود قرار دادند، حال روا نیست که چارچرخ های داخلی بی کیفیت، گران به بازار عرضه شود.

  ضرورت افزایش کیفیت خودروهای تولیدی

  این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه کیفیت خودروهای داخلی باید افزایش یابد، اظهار کرد: اگرچه صنعت خودروسازی پیشرفت هایی داشته اما باید با توجه و نظارت بیشتر بر مدیریت خودروسازان، زمینه تولید خودروهای با کیفیت را فراهم کرد.

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با طرح این پرسش که علیرغم تلاش برای داخلی سازی، آیا مردم از کیفیت چارچرخ ها راضی هستند، اضافه کرد: خودروسازان باید تمام تلاش خود را برای بهبود کیفیت و کمیت به کار برند.

  کرمان موتور