برنج

معاون فروش ایران‌خودرو اعلام کرد:

تولید ۱۴۲ هزار دستگاه خودرو

تاکنون ۹۵ هزار خودرو تحویل مشتریان شده است

عصر خودرو- معاون فروش ایران‌خودرو گفت: تاکنون ۱۴۲ هزار دستگاه خودرو تولید شده که نسبت با ندت مشابه سالل قبل رشد ۳۱ درصدی داشته است.

تولید ۱۴۲ هزار دستگاه خودرو
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، بابک رحمانی امروز در نشست خبری اظهار داشت: تاکنون 142 هزار دستگاه خودرو در ایران‌خودرو تولید شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 31 درصدی داشته است.

  معاون فروش ایران‌خودرو افزود: همچنین تا امروز صبح 95 هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 21 درصدی داشته است.

  وی ادامه داد: از شهریور پارسال 200 هزار دستگاه خودرو تعهد معوق داشتیم که این تعداد به 50 هزار دستگاه رسیده است که این شاخص نسبت به مدت مشابه سال قبل، 70 درصد بهبود یافته است.

  رحمانی گفت: در فروش فوق‌العاده نیز تعهدات عقب‌افتاده‌ای نداریم و در آخرین فروش فوق‌العاده، توانستیم 60 درصد تعهدات را تحویل دهیم و تا پایان تیر ماه تمام تعهدات مربوط به فروش فوق‌العاده را تحویل خواهیم داد.

  معاون فروش ایران‌خودرو همچنین اظهار داشت: تولید خودروهای سی‌کی‌دی شامل دانگفنگ، سوزوکی و تندر که به دلیل تحریم متوقف شده بود، تعیین‌تکلیف شده است و برای رفع بخشی از تعهدات باقی‌مانده نیز در حال رایزنی با مشتریان هستیم و به زودی تحویل می‌دهیم. باید تاکید کنم که تعهدات سوزوکی زیر 50 دستگاه است.

  وی افزود: خودروی جی‌ال‌ایکس بنزینی از چرخه تولید خارج شد و همزمان با خروج، کل تعهدات این خودرو تحویل شده است.

  رحمانی گفت: از کل خودروهای ما، تعهدات 13 دستگاه به‌روز است و تمام تعهدات تا پایان شهریور به‌روز می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط