برنج

در مدت زمان سپری شده از سال جهش تولید صورت گرفت؛

افزایش تولید در سایپا با وجود محدودیت‌های کرونایی و تحریمی

سایپا از تیراژ تولید سال گذشته در مدت مشابه عبور کرد

عصر خودرو- گروه خودروسازی سایپا موفق شد با عبور از تیراژ تولیدی ۱۱۶هزار دستگاه خودرو تا پایان هفته گذشته، تیراژ تولیدی خود در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته را افزایش داده و از آن عبور کند.

افزایش تولید در سایپا با وجود محدودیت‌های کرونایی و تحریمی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، این افزایش تولید در مدت زمان سپری شده در سال جاری در حالی صورت گرفته که اجرای پروتکل‌های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی از نظر حضور و شیفت‌بندی پرسنل، اجرای برنامه‌های فنی و مهندسی در خطوط تولید و همچنین تامین قطعات مورد نیاز از داخل و خارج کشور به وجود آورده است.

  علاوه بر این، افزایش نرخ ارز و تشدید فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم‌های بین‌المللی انجام فرآیندهای انتقال مالی و عملکرد زنجیره تامین را با اختلال مواجه کرده است.

  نکته قابل توجه دیگر این است که 7هزار دستگاه خودرو از تولیدات سایپا در بهار سال 98 مربوط به خودروهای تولید مشترک با خودروسازان خارجی بوده که با تشدید محدودیت های ناشی از تحریم ها، این تعداد خودرو نیز از سبد تولیدات سایپا خارج شدند.

  با وجود این محدودیت‌ها، گروه خودروسازی سایپا با همت و تلاش مدیران و کارکنان خود و نیز مدیریت فرآیندهای زنجیره تامین و خطوط تولید، موفق به تولید 116هزار دستگاه خودرو در سه ماه و نیم گذشته شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط