برنج

فیس لیفت در تیگوان

فولکس دستی به روی محصولاتش در نیمه عمرشان کشید

عصر خودرو- گروه خودروسازی فولکس واگن دستی به روی سه محصول مهم خود یعنی تیگوان، آئودی Q۵ و بنتلی بنتایگا کشیده و آنها را با مدل ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ عرضه خواهد کرد.

فولکس دستی به روی محصولاتش در نیمه عمرشان کشید
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، به طور طبیعی وقتی خودروسازی دستی به سر و روی خودروهای خود می کشد، به معنی تغییراتی در ظاهر جلو و عقب خودرو است اما این روزها، فیس لیفت خودروها با تجهیز آنها به فناوری های روز هم همراه است. به بیان دیگر، داشبورد خودروها در سال های اخیر دستخوش تغییراتی عمده و مهم شده و علاوه بر سیستم صوتی، تصویری، کامپیوتری و اینترنتی روی داشبورد، ارتباط با شبکه های اینترنتی ابری و مراکز خدمات پس از فروش از طریق اینترنت رونق و شکوفایی بیشتری می گیرد.

  تیگوان فولکس واگن بعد از این فیس لیفت با مدل 2022 به بازار اروپا عرضه می شود که یکی از محبوب ترین خودروهای شاسی بلند است. اما مدل 2022 تیگوان تا اکتبر 2021 به دست آمریکایی ها نخواهد رسید.

  یکی از دلایل تأخیر ورود آن به بازار آمریکا، محبوبیت آن در بازار اروپا است. تیگوان در 4 کارخانه در سراسر دنیا مونتاژ می شود. برای بازار آمریکا،‌ فولکس باید در کارخانه پوئبلا مکزیک این خودرو رو مونتاژ کرده و به بازار آمریکا صادر کند. در آمریکا رقیبت اصلی تیگوان، راوفور تویوتا است طوری که تیگوان حتی یک چهارم راوفور نمی فروشد. فولکس واگن هم توان آن را ندارد که روزآمدی در محصولاتش را همزمان در 4 کارخانه جهانی خود به اجرا بگذارد.

  علاوه بر تغییر ظاهر در گلگیر، پنجره جلو، چراغ های ال ایی دی جلو و عقب، تغییر فونت لوگو و نحوه قرار گرفتنش روی جلوپنجره، و همچنین بهبودهایی در تریم داخل، صندلی های گرم کن دار، نور محیطی با 15 رنگ، فرمان جدید، سیستم گرمایشی سرمایشی Climatronic‌ با دکمه های روی صفحه لمسی، تغییراتی روی داشبورد هم خواهد داشت. یک صفحه لمسی 6.5 اینچی در حالت عادی و 8 اینچی برای مدل های اس ایی، اس ایی آر و اس ایی آر سیاه در نظر گرفته شده است. پنل درجه ها نیز 10 اینچی استاندارد است.

  برچسب ها
  کرمان موتور