شهر خودرو

مه گرفتگی در محورهای هراز و فیروزکوه

کندوان و هراز از ساعت ۱۵ امروز یک طرفه می‌شود

عصر خودرو- مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز ۶ تیر از کرج و ابتدای آزاد راه تهران-شمال به سمت مرزن آباد و در محور هراز تردد از ساعت ۱۵ تا ۲۲ امروز از رودهن به سمت آمل، ممنوع است.

کندوان و هراز از ساعت ۱۵ امروز یک طرفه می‌شود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از فارس، ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

  * ترافیک در محور کندوان و تردد روان در سایر محورهای تهران-شمال

  وی گفت: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال، محدوده بیلقان سنگین است همچنین دوربین های نظارت تصویری ترافیک نیمه سنگین در محدوده های وینه، خوشبختی، ارنگه و پل خواب در این محور نشان می دهد.

  محرابی نیا از تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مسیر رفت و برگشت خبر داد.

  * مه گرفتگی در محورهای هراز و فیروزکوه

  وی با اشاره به مه گرفتگی در محورهای هراز و فیروزکوه، اضافه کرد: در محور چالوس، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

  ‌* انسداد پنج جاده به دلیل نداشتن ایمنی‌

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین‌، جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور خرم آباد-پل‌دختر ‌در استان لرستان و‌ ‌محور قزوین-همدان در کیلومتر 110‌‌ ‌‌به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

  * افزایش تردد خودرو در جاده ها

  وی اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد 2273 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 1.6 درصد افزایش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.1 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

  * آزادراه کرج-تهران کماکان پرترددترین جاده‌ کشور

  وی اظهار کرد:‌ در شبانه‌روز گذشته در‌ آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج‌، آزادراه کرج -قزوین‌ بیشترین تردد ثبت شد.

  * کندوان و هراز از ساعت 15 امروز یک طرفه می شود

  وی اظهار کرد: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 امروز جمعه 6 تیر از کرج و ابتدای آزاد راه تهران – شمال  به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روز جمعه 6 تیر از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک‌ طرفه خواهد بود.

  محرابی‌نیا افزود: در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 22 روز جمعه 6 تیر از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 22 روز جمعه مورخ 6 تیر از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء‌ به صورت یک طرفه خواهد بود.

  ‌وی اظهار کرد: در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر و کامیون‌ کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز‌ تردد‌ تریلرها کماکان ممنوع است.

  وی بیان کرد: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه چهارم تیرماه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محور هراز ممنوع است.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 روز شنبه هفتم تیرماه در محورهای کند‌وان، فیروزکوه، هراز و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط