اطلس خودروکرمان خودرو

شاسی بلند جدید جَک(JAC) معرفی می شود+ تصاویر

عصر خودرو- پس از معرفی خودروهای "اکس۴" و "اکس۷" از کمپانی چینی JAC، به تازگی تصاویری واقعی و البته محدود از برادر بزرگتر موارد نامبرده یعنی "اکس۸" نیز منتشر شده که در ادامه مطلب نگاهی به جزئیات آن خواهیم داشت.

شاسی بلند جدید جَک(JAC) معرفی می شود+ تصاویر
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸:۰۰
  • شاسی بلند جدید جَک(JAC) معرفی می شود+ تصاویر
  • شاسی بلند جدید جَک(JAC) معرفی می شود

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از عصر ایران، اکس8 در بخش دماغه از گریل(جلوپنجره) با الگوی مشابه اکس7 استفاده می کند اما چراغ های اصلی بزرگتر شده اند. محل قرارگیری مه شکن ها در بامپر(سپر) نیز توسعه یافته و عمق بیشتری دارند. بافت آبشاری گریل با استفاده از عناصر کرومی کاملا برجسته شده تا جذابیت های ظاهری اکس8 در این قسمت کاملا محسوس باشد.

رینگ ها در اندازه های 18 و 19 اینچی قابل سفارش هستند و برای آن 3 طرح در حالت استاندارد مدنظر قرار دارد.

در نمای عقب چراغ های اصلی به یکدیگر ارتباط دارند و از همان الگوی اکس7 استفاده شده اما میزان جزئیات با توجه به کلاس بالاتر این خودرو، افزایش یافته است.

از منظر ابعاد؛ اکس8 برابر با 4795 میلیمتر در طول، 1870 میلیمتر در عرض و 1758 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته و فاصله بین محورها نیز برابر با 2810 میلیمتر است.

از امکانات تایید شده برای این خودرو می توان به: سانروف، ورود بدون کلید، تریم های 5، 6 و 7 صندلی، موتور توربوشارژ 1.5 لیتری با 184 اسب بخار خروجی و جعبه دنده 6 سرعته دوکلاچه اتوماتیک اشاره کرد.

برچسب ها
KLTکرمان موتور
مطالب مرتبط