اطلس خودروکرمان خودرو

شهردار تهران خبر داد:

بودجه هزار میلیاردی دولت برای بازسازی اتوبوس‌های تهران

اولویت تامین از تولیدکنندگان داخل

عصر خودرو- شهردار تهران از اختصاص بودجه یک‌هزار میلیارد تومان برای نوسازی اتوبوس‌های شهر تهران خبر داد و گفت: اولویت شهرداری استفاده از توان داخلی در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی است.

بودجه هزار میلیاردی دولت برای بازسازی اتوبوس‌های تهران
نسخه قابل چاپ
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، پیروز حناچی در حاشیه مراسم امضای تفاهم برای نوسازی ناوگان اتوبوس رانی و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز یک قرارداد و یک تفاهم‌نامه با هدف حمایت از تولید داخل امضا کردیم .
  وی با تاکید بر کمبود اتوبوس و مینی‌بوس در تهران بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای برای بازسازی ناوگان هم امضا شد و به زودی عملیاتی خواهد شد. تهران برای پر کردن تمام فواصل بین ایستگاه‌های مترو به 3 هزار دستگاه اتوبوس نیاز دارد. تامین این نیاز از امروز آغاز شده و همکاری‌ها در این حوزه بهبود پیدا خواهد کرد.
  وی گفت: دولت هزار میلیارد برای بازسازی اتوبوس‌های تهران اختصاص داده‌است. اتوبوس‌ها با سایر وسایل حمل و نقل متفاوت هستند و امکان بازسازی کامل آنها وجود دارد پس با شرکت‌هایی مثل مانند ایران‌خودرو وارد تفاهم در این حوزه شدیم.
  حناچی درباره واردات اتوبوس‌های دست دوم بیان کرد: اگر اقدامات انجام شده از منابع داخلی به نتیجه مطلوب برسد و به صرفه و صلاح باشد از این مسیر برای بازسازی و نوسازی حمایت خواهیم کرد.

   

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط