برنج

کارکنان فورد تا پایان سال می‌توانند دورکاری کنند

عصر خودرو- هزاران نفر از کارکنان و پرسنل شرکت خودروسازی فورد می توانند تا پایان سال جاری میلادی به دورکاری خود ادامه دهند.

کارکنان فورد تا پایان سال می‌توانند دورکاری کنند
نسخه قابل چاپ
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، شرکت فورد که بدون شک یکی از بزرگترین خودروسازان در ایالات متحده آمریکا به شمار می رود و سهم قابل توجهی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص داده است، به تازگی اعلام کرده که خیلی عظیمی از کارکنان و پرسنل آن این اختیار را خواهند داشت تا پایان سال جاری میلادی تحت تاثیر شروع گسترده و پاندمی ویروس کرونا در محل کار حضور نیافته و به دورکاری خود ادامه دهند.

  بر اساس این بیانیه که از سوی فورد منتشر شده است، حدود 30 هزار نفر از پرسنل آمریکایی این شرکت که کار و منصب شغلی آنها نیازمند حضور فیزیکی در محل کار نیست، قادر خواهند بود از راه‌ دور فعالیت‌های مورد نیاز خود را از طریق رایانه های شخصی منزل خود انجام دهند.

  شرکت فورد بر این باور است که این تصمیم که به منظور رفع زنجیره انتقال و انتشار ویروس خطرناک و مرگبار کرونا اتخاذ شده است، می تواند تا حد زیادی تعداد مبتلایان و قربانیان بیماری کووید 19 در ایالات متحده را کنترل کرده و کاهش دهد.

  کریستین رابینسون، مدیر منابع انسانی شرکت فورد در این خصوص به گزارشگر دیترویت نیوز گفت: همانطور که پیش‌بینی شدهT موج دوم کرونا در ماه های سپتامبر تا دسامبر سال جاری میلادی همه ما را گرفتار خواهد کرد و ما باید از هم اکنون با تصمیم گیری های متناسب و پیشگیرانه، آماده مقابله با آن باشیم.

  وی در ادامه سخنان خود افزود: مطمئن هستم که خیلی عظیمی از کارکنان و پرسنل ما همچون سایر شرکت‌های جهان علاقه و تمایل زیادی برای دورکاری خواهند داشت و ما با ارائه این امکان به آنها اجازه خواهیم داد در حفظ سلامت و بهداشت خود و جامعه بکوشند.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط