اطلس خودروکرمان خودرو

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها تعطیلات پایان هفته

عصر خودرو- پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، جزئیات محدودیت های ترافیکی تعطیلات پایان هفته را اعلام کرد.

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها تعطیلات پایان هفته
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، با توجه به تعطیلی روز چهارشنبه 28 خرداد و تعطیلات پایان هفته و نیز به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ها و ممنوعیت های عبور و مرور در محورهای ذیل اجرا خواهد شد.

  - تردد موتور سیکلت: از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه 27 خرداد الی ساعت 24 روز شنبه 31 خرداد از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.

  - تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

  محور کرج – چالوس

  الف - تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع است.

  ب - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 فردا سه شنبه الی ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ( میدان امیرکبیر) و ابتدای قطعه یک آزاد راه تهران - شمال ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انوع وسایل نقلیه از ساعت 15 فردا الی ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج (میدان امیرکبیر) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

  پ- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز پنجشنبه، جمعه و شنبه ( 29 ، 30 و 31 خرداد) الی ساعت 2 بامداد روزهای بعد از کرج ( میدان امیرکبیر) و ابتدای آزاد راه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای فوق الی 2 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

  محور هراز

  الف – تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است.

  ب- تردد کلیه کامیون ها، کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 فردا سه شنبه  الی ساعت 2 روز یکشنبه (یکم تیر ماه)  از محور هراز ممنوع است.

  پ- تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 12 روزهای جمعه و شنبه ( 30 و 31 خرداد) الی ساعت 2 روز شنبه و یکشنبه (31 خرداد و 1 تیرماه) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 15 روزهای جمعه و شنبه (30 و 31 خردادماه) الی ساعت 2 بامداد روز بعد در صورت اعلام ماموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن ( محدوده مشاء ) به صورت یکطرفه می باشد.

  در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محورهای هراز و کرج – چالوس اعمال خواهد شد.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط