برنج

ساماندهی پارک حاشیه‌ای و توقف دوبل در پایتخت

عصر خودرو- فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: ساماندهی پارک حاشیه‌ای و توقف دوبل را جزو اولویت‌های ترافیکی پلیس در پایتخت اعلام کرد.

ساماندهی پارک حاشیه‌ای و توقف دوبل در پایتخت
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در پاسخ به پرسشی در مورد ساماندهی توقف دوبل و پارک حاشیه‌ای در پایتخت، اظهارکرد: این موضوعات جزو اولویت‌های پلیس راهور تهران بزرگ است که در جلسه با شهرداری و همچنین جلسات داخلی نسبت به آن تاکید کردیم.

  وی ادامه داد: همچنین اولویت دیگر ما بحث ساماندهی موتورسیکلت‌سواران است و ما امیدواریم که موتورسیکلت سواران اقدام به رعایت قوانین و مقررات کنند تا هم تخلفات مربوط به آنها کاهش یابد و هم با توجه به بالا بودن آمار تصادفات و مرگ و میر مربوط به موتورسواران و عابران پیاده این آمار نیز کاهش پیدا کند.

  رئیس پلیس پایتخت همچنین با آرزوی موفقیت برای رئیس جدید پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: سردار حمیدی توانمندی‌های بالایی دارد که قطعا حضور ایشان در مجموعه پلیس راهور به نفع ترافیک و موضوعات مرتبط با آن خواهد بود و از سردار مهماندار نیز به پاس خدماتی که داشتند و اقداماتی که انجام داده‌اند تشکر می‌کنم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط