برنج

رئیس پلیس راهور شرق استان تهران خبر داد:

تمهیدات ترافیکی پایان هفته پلیس راهور شرق استان تهران

عصر خودرو- سرهنگ سلیمانی درباره تمهیدات ترافیکی شرق استان تهران برای تعطیلات پایان هفته توضیحاتی داد.

تمهیدات ترافیکی پایان هفته پلیس راهور شرق استان تهران
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ علی سلیمانی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران درباره تمهیدات ویژه پلیس راهور شرق استان برای تعطیلات پایان هفته اظهار کرد؛ با توجه به عدم برگزاری مراسم سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و تعطیلات پایان هفته، سفر شهروندان به خارج از تهران و وجود ترافیک در حوزه پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران به خصوص شهرستان‌های شمالی این فرماندهی، پلیس راهور با تدابیر از پیش تعیین شده و پیش بینی سفر از امروز، با اعزام تیم کمکی راهور استان و شهرستان‌هایی که کمتر گرفتار ترافیک هستند به شهرستان‌های شمالی این فرماندهی، عملاً برنامه‌های ویژه پلیس راهور برای سفر‌های پایان هفته آغاز شده است.

  رئیس پلیس راهور شرق استان تهران افرود: تمهیدات لازم که در این زمینه و برای رفاه حال مسافران در محور‌های شهرستان‌های شمالی اندیشیده شده اعمال خواهد شد.

  او گفت: از هموطنان میخواهیم با توجه به اینکه هنوز بیماری کرونا در حال شیوع است و پایان نیافته از تردد و سفر‌های غیر ضروری پرهیز کنند.

  سرهنگ سلیمانی ادامه داد: شهروندان در صورت انجام سفر به پروتکل‌های بهداشتی توجه داشته و با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سرعت و سبقت غیر مجاز خود داری کنند و با سرعت مطمئنه تردد داشته باشند.

  برچسب ها
  کرمان موتور