اطلس خودرو

فروش نقدی محصولات مدیران خودرو + قیمت و شرایط

عصر خودرو- از ابتدای اردیبهشت ماه، شرکت مدیران خودرو نرخ جدید محصولات مختلف "چری" را اعلام کرد و لازم شد که مشتریان با نرخ جدید نسبت به ثبت نام خودروی مد نظر خود اقدام کنند. لازم به ذکر است که شرایط فروش محصولات چری فعلاً تنها به صورت "نقدی" برقرار است و مشتریان می‌توانند نسبت به ثبت نام خودروی مد نظر خود اقدام کنند.

فروش نقدی محصولات مدیران خودرو + قیمت و شرایط
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» ، در شرایط فروش نقدی، شرکت مدیران خودرو محصولاتی همچون چری آریزو 5 را با نرخ 248 میلیون و 300 هزار تومانی، چری آریزو5 T را با نرخ 307 میلیون و 900 هزار تومانی، چری تیگو 5 اکسلنت را با نرخ 395 میلیون و 300 هزار تومانی، چری آریزو 6 را با نرخ 452 میلیون و 500 هزار تومانی و همچنین خودروی چری تیگو 7 را به عنوان لوکس‌ترین محصول خود با نرخ 520 میلیون و 900 هزار تومانی ثبت سفارش خواهد کرد.

    در لیست زیر می‌توانید قیمت‌ های مصوب مدیران خودرو را برای فروش محصولات مختلف چری مشاهده کنید. برای سهولت در خرید خودرو، نمایندگی رضایی روشن تهران شرایط ویژه‌ای را برای خریداران اعلام کرده که می‌توانید به شماره واتسپ 09915010148 پیام دهید تا این نمایندگی با شما تماس بگیرد. همچنین می‌توانید برای مشاوره به همین شماره، تماس بگیرید. با خرید از نمایندگی رضایی روشن تهران، یک سال کارواش رایگان به خریداران هدیه داده می‌شود.

    برچسب ها
    کرمان موتور
    مطالب مرتبط