اطلس خودروکار کلیک

جاده‌های استان‌های قم و مازندارن بارانی است

عصر خودرو- مرکز مدیریت راه‌های کشور ضمن اعلام تردد عادی در جاده‌های شمالی از بارش باران در جاده‌های دو استان مازندران و قم خبر داده است.

جاده‌های استان‌های قم و مازندارن بارانی است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع، ‌ بقیه جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است. 

  در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و ٢٩١ تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۰.١ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد. 

  همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ١٢.٩ تردد بین ساعت 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت 3 تا 4 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

  آخرین وضعیت جاده‌های شمالی نیز از تردد روان در جاده‌های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت خبر می‌دهد.

  آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر می‌دهد.

  ترافیک سنگینی در آزادراه کرج - تهران محدوده های گرمدره و ایران خودرو و ترافیک سنگینی در محور شهریار - تهران محدوده شهر قدس گزارش شده است.

  آزادراه تهران - شمال (قطعه یک)  واقع دراستان تهران از تاریخ ٢۰ فروردین تا قبل از تعطیلات عید فطر از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد، به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل تجهیزات جانبی، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج - چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می شود.

  محور قزوین - همدان (کیلومتر 110) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می‌شود.

  محدودیت تردد با تغییر مسیر نیز در آزادراه قزوین - رشت (رودبار به توتکابن) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم قزوین - رشت انجام می شود.

  همچنین آزادراه چالوس - مرزن آباد و بالعکس از ساعت ١٩ تا تا ٧ روز بعد مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین جاده قدیم چالوس - مرزن آباد انجام می شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط