اطلس خودرو

بارش باران در محور‌های ۲ استان

ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران سنگین است

عصر خودرو- سرهنگ رحمانی درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در سی‌ام اردیبهشت ماه توضیحاتی داد.

ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران سنگین است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر تردد در محور‌های چالوس، هراز، فیروزکوه آزادراه تهران-شمال و آزادراه رشت-قزوین روان است و محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

  وی افزود: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک و در محور شهریار-تهران محدوده شهرقدس سنگین است.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در برخی از محور‌های استان‌های مازندران و قم بارش باران را شاهد هستیم.

  سرهنگ رحمانی تصریح کرد: آزادراه تهران-شمال (قطعه یک)، واقع دراستان تهران، از مورخ 20 فروردین تا قبل از تعطیلات عید فطر، از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد، به غیر از روز‌های پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات تکمیل تجهیزات جانبی، مسدود بوده و تردد از محور‌های جایگزین کرج-چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

  وی افزود: محور‌های شریانی شهداد - نهبندان و خرم آباد - پلدختر مسدود هستند.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: آزادراه قزوین-رشت (رودبار به توتکابن) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم قزوین-رشت انجام می‌شود. آزادراه چالوس-مرزن آباد و بالعکس از ساعت 19 تا 7 روز بعد مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم چالوس - مرزن آباد انجام می‌شود.محور قزوین-همدان (کیلومتر 110) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دو طرفه انجام می‌شود.

  سرهنگ رحمانی تصریح کرد: محور‌های شمشک-دیزین و اولنگ-شاهرود مسدود هستند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط