اوتو ۳۶۰

دلیل تاخیر واریز مابه التفاوت ریالی سهمیه سوخت آژانس‌ داران مشخص شد

عصر خودرو- کاهی در خصوص به تعویق افتادن واریز سهمیه اعتباری سوخت آژانس‌ها توضیحاتی ارائه داد.

دلیل تاخیر واریز مابه التفاوت ریالی سهمیه سوخت آژانس‌ داران مشخص شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور در گفت‌وگو با  خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به تاخیر واریز ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت فروردین آژانس‌ها و تاکسی‌های اینترنتی گفت: سامانه‌ای در وزارت کشور به نام سامانه ملی اطلاعات سفر وجود دارد که تاکسی‌های اینترنتی درون و برون شهری اطلاعات خود را باید در این سامانه ثبت کنند.

  او افزود: به محض اینکه اطلاعات از سوی وزارت کشور اعلام شود، شرکت فرآورده‌های نفتی ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت را ظرف مدت 24 ساعت به حساب رانندگان مشمول واریز می‌کند.

  ‌پرداخت مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت فروردین تاکسی‌های تلفنی و اینترنتی

  به گفته سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت فروردین ماه 291 هزار خودرو متعلق به آژانس‌های تاکسی تلفنی (زیر نظر شهرداری‌ها و صنفی) و تاکسی‌های اینترنتی روز گذشته 27 اردیبهشت به حسابشان واریز شد.

  کاهی تصریح کرد: این سهمیه با اعتباری بالغ بر 480 میلیارد ریال شامل رانندگان آژانس‌های تحت پوشش شهرداری و اصناف و ناوگان اینترنتی است.

  او در پایان با اشاره به علت تاخیر در واریز مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت فروردین آژانس‌ها و تاکسی‌های اینترنتی اظهار کرد: علت این تاخیر، ایجاد سامانه اطلاعات سفر بوده که زیر نظر وزارت کشور است.

  گفتنی است، اعتبار فوق در کارت‌های بانکی رانندگان شارژ می‌شود و در زمان سوخت‌گیری مشمولان می‌توانند از کارت‌های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه‌ها استفاده کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور