اوتو ۳۶۰

بازگشایی کارخانه تسلا؛ شاید وقتی دیگر

عصر خودرو- فرماندار ایالت کالیفرنیا به تازگی اعلام کرده که شرکت تسلاموتورز تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا اجازه بازگشایی کارخانه خود را در سانفرانسیسکو نخواهد داشت.

بازگشایی کارخانه تسلا؛ شاید وقتی دیگر
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، به تازگی گزارشی از رویترز منتشر شده که نشان می دهد فرماندار کالیفرنیا و مقامات وزارت بهداشت در این ایالت، با بازگشایی واز سر گیری فعالیت و خطوط تولید کارخانه شرکت تسلا موتورز در سانفرانسیسکو مخالفت و اعلام کردند که تسلا مجوز آغاز به کار کارخانه گیگافکتوری خود را در این ایالت تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا نخواهد داشت.

  ایلان ماسک، موسس و مدیرعامل شرکت تسلا موتورز اخیراً به کارکنان و پرسنل خود اعلام کرده بود که به زودی خطوط تولید کارخانه تسلا واقع در منطقه فرمونت شهر سانفرانسیسکو با حداقل تعداد کارکنان و ظرفیت محدود آغاز به کار خواهد کرد.

  سخنگوی وزارت بهداشت ایالت کالیفرنیا با انتشار بیانیه ای در این خصوص خاطر نشان کرده است: ما به شرکت تسلاموتورز اطلاع داده بودیم که به علت عدم رعایت معیار و پروتکل های بهداشتی مجاز به بازگشایی کارخانه خود در این ایالت نخواهد بود.

  هنوز تسلا در خصوص این خبر واکنش و اظهار نظری نداشته است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط