آرین موتور

عواقب کرونا به بزرگترین نمایشگاه قطعات خودرو رسید؛

اتومکانیکا فرانکفورت تعلیق شد

عصر خودرو- شرکت دروازه تجارت فراسو، نماینده انحصاری نمایشگاه های اتومکانیکا در ایران خبر از تعلیق این نمایشگاه به دلیل کرونا داد.

اتومکانیکا فرانکفورت تعلیق شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، شرکت نمایشگاههای فرانکفورت کلیه نمایشگاههای خود را تا پایان سال 2020 به تعلیق در آورد. بنابراین نمایشگاه اتومکانیکا 2020 در شهر فرانکفورت برگزار نخواهد شد و به شهریور سال آینده منتقل شده است.
  سلامتی و ایمنی غرفه گذاران و بازدیدکنندگان و تمامی عوامل دست اندر کار نمایشگاهها الویت اول این برگزار کننده می باشد. بنابراین میتوانیم مطمئن باشیم زمانی که نمایشگاهها باز گردند هیچگونه خطری سلامتی افراد را تهدید نخواهد کرد و با خیال راحت در این رویدادها میتوان حضور پیدا کرد.
  در حال حاضر ارائه سمینار و کارگاههای آموزشی از طرف نمایشگاه اتومکانیکا به عنوان اولین پروژه های مجازی از طرف نمایشگاه فرانکفورت اعلام شده است.
  به زودی اطلاعات تکمیلی آنها و نحوه مشارکت را در توسط شرکت دروازه تجارت فراسو، دفتر شرکت نمایشگاههای فرانکفورت اعلام خواهد شد.
  شایان ذکر است نمایشگاه اتومکانیکا استانبول 2020 نیز برگزار نخواهد شد. تصمیم گیری در خصوص نمایشگاههای اتومکانیکا دبی و مسکو متعاقبا اعلام میگردد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط