اوتو ۳۶۰

افت ۳۹ درصدی فروش هیوندای موتورز در آمریکا

عصر خودرو- میزان فروش شرکت هیوندای موتورز در بازار ایالات متحده آمریکا در ماه گذشته میلادی شاهد یک کاهش ۳۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده است.

افت ۳۹ درصدی فروش هیوندای موتورز در آمریکا
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، شرکت هیوندای موتورز به تازگی اعلام کرده که میزان فروش آن در بازار ایالات متحده آمریکا در ماه گذشته میلادی آوریل 2020 به 33 هزار و 968 دستگاه خودرو رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 39 درصد افت و کاهش یافته است.

  این در حالیست که میزان فروش این شرکت خودروساز کره‌ای در آوریل 2019 میلادی، 55 هزار و 420 دستگاه خودرو ثبت و گزارش شده بود. همچنین میزان فروش این شرکت از آغاز سال جاری میلادی تاکنون 164 هزار و 843 دستگاه بوده در حالی که در همین بازه زمانی در سال گذشته هیوندای موتورز توانسته بود بالغ بر 203 هزار دستگاه خودرو در بازار ایالات متحده به فروش برساند.

  به عقیده بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه خودرو، افت شدید تقاضای مشتریان در بازارهای جهانی از جمله ایالات متحده آمریکا که تحت تاثیر شروع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار گرونا تعطیلی کارخانه ها فروشگاهها و نمایندگی های مجاز خودروسازان به وجود آمده است ، تبعات منفی متعددی بر بخش هیوندای موتورز در آمریکا داشته که البته به نظر می رسد که با بازگشایی و از سرگیری فعالیت کارخانه‌های آن از بحران های بوجود آمده عبور  و در ماه‌های آتی روند صعودی فروش خودرو را تجربه خواهد کرد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط