مخالفت ستاد ملی کرونا با اجرای طرح ترافیک در تهران

عصر خودرو- معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت شروط و الزامات آغاز به کار صنوف و صنایع کم خطر در استانها از فردا و تهران از ۳۰ فروردین ماه را اعلام کرد.

مخالفت ستاد ملی کرونا با اجرای طرح ترافیک در تهران
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، فرهادی در پاسخ به سوالی درباره احتمال طرح ترافیک در تهران از فردا گفت: ستاد ملی کرونا در جلسات مخالف انجام طرح ترافیک در تهران است؛ چرا که با اجرای آن یا باید از تاکسی استفاده شود یا مترو و اتوبوس.

  وی افزود: البته به تاکسی‌ها اعلام شده که طبق راهنمای تدوین شده، در صندلی عقب خودرو تنها دو مسافر سوار شوند، در اتوبوس‌ها نیز با 50 درصد ظرفیت و در مترو هم اعلام شده که مسافر ایستاده ممنوع بوده و نصف ظرفیت واگن‌ها مسافرگیری شود طبیعتا این موضوع ایجاد صف خواهد کرد. بنابراین پیشنهاد ما این بوده که شهرداری تهران طرح ترافیک را به عقب اندازد. البته اجرای گام دوم فاصله گذاری اجتماعی در تهران از 30 فروردین ماه اجرایی می‌شود.

  فرهادی گفت: در راهنمای بازگشت شاغلین به کار پیش بینی کردیم که در صورت ابتلا، افراد چه کنند. همچنین در صورت ابتلا و گذراندن دوران نقاهت و با مراجعه به پزشکان طب کار، می‌تواند گواهی شروع به کار را دریافت کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط