نصب پارتیشن در ۳ هزار تاکسی‌ پایتخت طی روزهای آینده

عصر خودرو- سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از نصب حدود ۳ هزار پارتیشن در تاکسی‌های پایتخت جهت پیشگیری از شیوع کرونا طی روزهای آینده خبر داد.

نصب پارتیشن در ۳ هزار تاکسی‌ پایتخت طی روزهای آینده
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، یوسف حجت سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران درباره تمهیدات شهرداری تهران جهت پیشگیری از شیوع کرونا در تاکسی‌های پایتخت اظهار داشت: امروز سفارش ساخت حدود 3 هزار پارتیشن برای تاکسی‌های پایتخت را در شهرداری تهران انجام شد تا از این طریق پیشگیری از کرونا در تاکسی‌ها انجام گیرد و رانندگان و مسافران کمتر در معرض ابتلا به کرونا و انتقال احتمالی این بیماری به یکدیگر باشند.

  وی افزود: پایتخت حدود 80 هزار تاکسی دارد که در مرحله نخست حدود 3 هزار پارتیشن برای تاکسی‌های تهران تهیه می‌شود که جنس این پارتیشن‌ طلق بوده و حزئیات توزیع این پارتیشن‌ها به زودی اعلام می‌شود.

  سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: در 3 روز گذشته ترافیک در پایتخت نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 50 تا 70 درصد کمتر شده و نسبت به اواخر اسفند نیز با کاهش 10 تا 30 درصدی ترافیک و مسافران حمل‌ونقل عمومی مواجه بوده‌ایم.

  حجت خاطرنشان کرد: البته نسبت به روزهای تعطیل 99 پایتخت  و نوروز افزایش 40 تا 60 درصدی مسافران حمل‌ونقل عمومی را داشته‌ایم.

  نصب پارتیشن در 3 هزار تاکسی‌ پایتخت طی روزهای آینده
  سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از نصب حدود 3 هزار پارتیشن در تاکسی‌های پایتخت جهت پیشگیری از شیوع کرونا طی روزهای آینده خبر داد.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط