اطلس خودروکار کلیک

دستگیری سارق باطری خودرو‌های سواری در مجیدیه

عصر خودرو- رئیس کلانتری ۱۹۰ مجیدیه از دستگیری یک سارق باطری خودرو‌های سواری و مالخر اموال سرقتی خبر داد و گفت: تا کنون سارق به ۳۱ فقره سرقت باطری‌های خودرو‌های سواری اعتراف کرد.

دستگیری سارق باطری خودرو‌های سواری در مجیدیه
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علی اصغر خانی رئیس کلانتری 190 مجیدیه، گفت: شب گذشته ساعت 21:20 دقیقه پانزدهم فرودین ماه ماموران کلانتری 190 مجیدیه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در جریان سرقت باطری یک دستگاه خودروی سواری پراید توسط راننده خودروی وانت پیکان در محدوده کلانتری قرار گرفتند.

  وی با اشاره به اینکه بلافاصله تیمی از ماموران کلانتری مجیدیه برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند، گفت: با حضور ماموران در محل مشاهده کردند که راننده خودروی وانت پیکان در حال متواری از محل می‌باشد که بلافاصله طرح مهار سارق اجرا و موفق شدند در یک عملیات پلیسی خودروی وانت پیکان را متوقف و راننده آن را دستگیر کنند.

  این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در همان بازجوئی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف و ماموران کلانتری در بررسی‌های بیشتر 5 باطری سرقتی مربوط به خودرو‌های سواری از داخل خودروی وانت پیکان کشف کنند.

  سرهنگ خانی افزود: متهم پس از انتقال به کلانتری به 31 فقره سرقت باطری خودروی‌های مختلف سواری اعتراف و اظهار داشت باطری‌های سرقتی را به فردی به قیمت بسیار پایین‌تر از قیمت واقعی فروخته است.

  کلانتر محله مجیدیه با بیان اینکه در این رابطه مالخر باطری‌های سرقتی شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر شد، افزود: هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط