بازارهای پر تقاضا برای سایبرتراک تسلا مشخص شد

عصر خودرو- براساس آمار ارائه شده ازسوی یک وب‌سایت طرفداری، استرالیا بزرگ ترین بازار خارج از آمریکای شمالی برای سایبرتراک تسلا است.

بازارهای پر تقاضا برای سایبرتراک تسلا مشخص شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، به منظور ارزیابی تمایل جهانی به سایبرتراک تسلا، بیش از 1800 نفر در نظرسنجی شرکت کرده‌اند که تقاضا برای این پیکاپ برقی را کشور به کشور مقایسه می‌کند.

  ایالات متحده اولین بازار لیست پیش فروش این خودرو را به خود اختصاص داده است و حدود 76 درصد تقاضا برای این خودرو را شامل می‌شود.پس از ایالات متحده، 10 درصد از تقاضای این خودرو در کانادا ثبت شده است و استرالیا با 3 درصد از تقاضا برای این خودرو در جایگاه سوم لیست قرار گرفته است.

  در این وب سایت طرفداری اعلام شد: «اگرچه تسلا آمار گستردگی پیش فروش سایبرتراک را کشور به کشور اعلام نکرده است اما ما نشان می‌دهیم که این خودرو کجا محبوبیت بیشتری دارد. جای تعجب نیست که این خودرو در ایالات متحده بیشترین محبوبیت را دارد، اما شاید نتایج اعلام شده دیگر باعث تعجبتان شود.»

  اواخر سال گذشته، مدیر تسلا، ایلان ماسک در توییتر اعلام کرد که این خودروساز بیش از 250 هزار پیش فروش برای سایبرتراک داشته است.پس از آن تسلا و ایلان ماسک اطلاعات فروش این خودرو را به روز نکرده‌اند اما در گزارشی ازسوی همین وب سایت گفته شده که پیش فروش این خودرو به 535 هزار دستگاه رسیده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط