سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خبر داد:

افزایش خودروهای ضدعفونی کننده آتش‌نشانی در روزهای آینده

آغاز دومین ماه از عملیات ضدعفونی

عصر خودرو- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: سازمان آتش‌نشانی تهران امروز وارد دومین ماه از انجام عملیات ضد عفونی شهر شد.

افزایش خودروهای ضدعفونی کننده آتش‌نشانی در روزهای آینده
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی در این باره اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران امروز وارد دومین ماه از انجام عملیات ضد عفونی شهر شد.

  وی با بیان اینکه این سازمان تاکنون به صورت روزانه حدود 200 نقطه از شهر را ضد عفونی می‌کند، گفت: به طور متوسط روزانه حدود 500 نفر از آتش‌نشانان تهرانی در این طرح حضور دارند، این اقدامات از ساعت هشت صبح هر روز آغاز و تا ساعت 17 عصر ادامه دارد.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به خودروهای این سازمان که از چندی پیش برای ضدعفونی شهر به کارگرفته شده است، گفت: در نظر داریم طی روزهای آینده به تعداد این خودروها افزوده شود اما تا کنون حدود هفت دستگاه به کارگرفته شده‌اند.

  وی با بیان اینکه اطراف بیمارستان‌های شهر نیز یکی از مناطقی است که ضد عفونی می‌شود، افزود: آتش‌نشانی ضدعفونی اطراف بیمارستان‌ها را نیز در دستور کار خود دارد و اقدامات لازم را در این زمینه انجام می‌دهد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط