اطلس خودروکرمان خودرو

مدیر عامل شرکت واحد تهران خبر داد؛

جداسازی کابین رانندگان از مسافران در اتوبوس‌های بی‌آرتی

عصر خودرو- مدیر عامل شرکت واحد اتوبوس‌رانی با تاکید بر لزوم حفظ ایمنی و سلامتی رانندگان و مسافران اتوبوس گفت: یکی از راهکارهایی که به این منظور در دستور کار قرار داده‌ایم آغاز جداسازی کابین رانندگان اتوبوس از مسافران در اتوبوس‌های بی‌آرتی است.

جداسازی کابین رانندگان از مسافران در اتوبوس‌های بی‌آرتی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا،  مهندس محمود ترفع با اعلام اینکه خود را در قبال تامین امنیت و سلامت رانندگان و مسافران متعهد می دانیم، افزود: به این منظور کار جداسازی کابین رانندگان اتوبوس از مسافران را در اتوبوس های بی آر تی آغاز کرده ایم و به زودی این تفکیک را در همه اتوبوس های پایتخت اجرا می کنیم. 

  وی به اختصاص نسل جدید ماسک های ضد ویروس به همه رانندگان اتوبوس و استفاده از افشانه های ضد عفونی کننده در تمام اتوبوس های پایتخت اشاره کرد و گفت: علاوه بر اینها نسبت به ضد عفونی کردن اتوبوس در ابتدا و انتهای خطوط بر اساس دستورالعمل های وزارت بهداشت اقدام می کنیم تا از رعایت ضوابط بهداشتی و تامین امنیت همکاران خود و مسافران اطمینان حاصل کنیم.

  براساس گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی، ترفع با توصیه به شهروندان برای اینکه تا جای ممکن از نشستن در ردیف اول و پشت سر راننده اجتناب کنند، افزود: هر قدر مسافران فاصله بین خود و راننده و نیز مابین خودشان را رعایت کنند، احتمال انتشار ویروس و ابتلا به بیماری را کاهش می دهند.

  برچسب ها
  KLTکرمان موتور
  مطالب مرتبط