مدیرعامل ایران خودرو:

تحویل ۶۳ دستگاه آمبولانس به وزارت بهداشت

عصر خودرو- مقیمی گفت: تاکنون ایران خودرو تعداد ۶۳ دستگاه آمبولانس به مجموعه وزارت بهداشت تحویل داده است.

تحویل ۶۳ دستگاه آمبولانس به وزارت بهداشت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در مراسم تحویل تعدادی از آمبولانس های ساخت داخل به مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ما در دو مرحله برای خروج این خودرو‌ها از گمرک اقدام کردیم که در مرحله اول 50 دستگاه و در بخش بعدی 13 دستگاه ترخیص صد تا امروز شاهد افزودن 63 دستگاه خودرو به ناوگان اورژانس باشیم.

  او با اشاره به تحریم‌های به وجود آمده و سیاست ساخت داخل در کشور گفت: بنا شد تا کمیته مشترکی شکل گرفته و به سرعت اقداماتمان را برای عمل کردن به تعهدات باقی مانده افدام خواهیم کرد.

  او با تاکید بر این که معوقه‌ای از آمبولانس‌ها در گمرک باقی نمانده است، گفت: بنا داریم داخلی سازی این محصور را با تجهیزات ضروری آغاز کرده و به مرور برای داخلی سازی محصولات تلاش خواهیم کرد.

  مقیمی درباره خدمات پس از فروش گفت: اطلاعیه‌هایی درباره اسن موضوع منتشر تا هر کس نیاز به این موارد داشت با برقراری و ارتباط بتواند تعهدات را درب منزل دریافت کنند همچنین افرادی که نیاز به تمدید گارانتی داشته باشند به ندرت یک ماه و به میزان دو هزار کیلومتر این گارانتی را تمدید کردیم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط