اطلس خودروکار کلیک

سود ۱۱۴۸ریالی «خدیزل» در ۹ماه

عصر خودرو- شرکت بهمن دیزل در صورت های مالی ۹ماهه از پوشش سود یک هزار و ۱۴۸ریالی برای هرسهم خبر داد.

سود ۱۱۴۸ریالی «خدیزل» در ۹ماه
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از  سنا ، شرکت بهمن دیزل با رشد 408درصدی توانست در 9ماهه سال مالی جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، سود هرسهم را به یک هزار و 148ریال برساند و سود انباشته شرکت نیز به 2هزار و597میلیارد ریال بالغ شد.

  این شرکت سود عملیاتی دوره 9ماهه منتهی به 30آذر1398 را یک هزار و 570میلیارد ریال و سود خالص را یک هزار و 147میلیارد ریال اعلام کرد.

  «خدیزل» در فعالیت 9ماهه خود 721دستگاه کامیون و مینی بوس را به ارزش 3هزار و 271میلیارد ریال فروخته است و از این محل سود ناخالص یک هزار و842میلیارد ریال شناسایی کرده است.

  این شرکت برای 3ماهه چهارم سال مالی خود پیش بینی فروش 615دستگاه را به ارزش 5هزار و 809میلیارد ریال دارد و برای 3ماهه اول سال مالی آینده پیش بینی کرده است که 334دستگاه کامیون و مینی بوس را به ارزش یک هزار و 255میلیارد ریال به فروش می رساند.

  «خدیزل» در تشریح اهداف خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرده است که قصد دارد تولید محصولات و کاربری های جدید را در برنامه های اصلی شرکت قرار دهد و همچنین افزایش سهم بازار کامیون و کامیونت با فروش محصولات با قیمت های رقابتی شرکتهای مشابه را در دستور کار خود قرار دهد.

  این شرکت اعلام کرده است که با توجه به حذف ارز(با نرخ) آزاد جهت خرید مواد خارجی خودرو و همچنین امکان تحریم های جدید سیاسی و اقتصادی در سال 1398، باعث افزایش قیمت تمام شده محصول شده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط