برنج

این مرد به زودی ثروتمندترین فرد در دنیا می‌شود

عصر خودرو- رئیس کارخانه خودروسازی تسلا اگر بتواند تولید و عرضه محصولات این کارخانه را بالا نگه دارد و ارزش سهام کارخانه تسلا نیز افت نکند به زودی به رتبه اول ثروتمندترین فرد در دنیا صعود خواهد کرد.

این مرد به زودی ثروتمندترین فرد در دنیا می‌شود
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از خبرآنلاین ، ارزش سهام کارخانه خودروسازی تسلا تنها طی 6 ماه توانسته است 250 درصد رشد کند و برای اولین بار در تاریخ این کارخانه ارزش کل سهام های آن در ماه ژانویه به 100 میلیارد دلار رسیده است و حتی گفته می شود در اوایل ماه فوریه با رسیدن ارزش هر سهم به 800 دلار ارزش کل سهام های این کارخانه از مرز 150 میلیارد دلار نیز گذشته است.

  تسلا توانسته است لقب بزرگترین خودروساز ایالت متحده را به خود اختصاص دهد و با توجه به روندی که تا کنون پیش گرفته است اگر رئیس این کارخانه بتواند مبلغی که برای جبران خسارت وی در سال 2018 در نظر گرفته شده است را دریافت کند به زودی به جایگاه ثروتمندترین فرد در دنیا دست پیدا خواهد کرد.

  تسلا باید ارزش کمپانی خود را در بالاترین حد نگه دارد  این اتفاق به الون ماسک که بیشترین سهم را در این کمپانی دارد این فرصت را می دهد تا 346 میلیارد دلار به ثروتش اضافه کند.

  در حال حاضر ارزش سهام ماسک در تسلا حدودا 12 میلیارد دلار است و اگر ارزش سهام های این کمپانی به 650 میلیارد دلار برسد الون ماسک به زودی ثروتمندترین فرد بر روی کره زمین خواهد شد و می تواند از رقیبش جف بزوس موسس آمازون پیشی بگیرد.

  در حال حاضر جف بزوس ثروتمندترین فرد در دنیا است و بر اساس آخرین آمارها ثروت وی 150 میلیارد دلار تخمین زده شده است و بیل گیتس پس  از آن با اختلاف 54 میلیار دلاری در رتبه دوم ایستاده است.

   

   

  برچسب ها
  کرمان موتور