برنج

کمبود منابع مالی اولین کارخانه خودروسازی یزد

عصر خودرو- اولین کارخانه تولید خودرو در استان یزد که سالانه ظرفیت تولید ۴۵۰۰ دستگاه خودرو را دارد، با مشکل کمبود منابع مالی مواجه است.

کمبود منابع مالی اولین کارخانه خودروسازی یزد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ،  «محمد حسین کریمی» مدیر عامل شرکت شاهین ماشین مهریز ضمن اذعان به این موضوع، ظرفیت تولید سالانه این واحد را 4500 دستگاه خواند و گفت: در حال حاضر خودروی وانت با ظرفیت یک تن بار تولید و به بازار فروش خود که عمدتا تهران و یزد است، عرضه می‌کنیم.

    وی از برنامه‌ریزی شرکت برای راه‌اندازی خط تولید خودورهای ون 9 و 11 نفره و همچنین آمبولانس در این واحد صنعتی خبر داد و گفت: خوشبختانه تولیدات کنونی این واحد خودروسازی علاوه بر اشتغالزایی برای 25 نفر در درون کارخانه، با توجه مزیت‌های خودرو و فضای بار وسیع آن موجب اشتغالزایی برای تعداد زیادی از هموطنان نیز شده و امیدواریم با رفع مشکل منابع مالی شرکت گام‌های موثرتری در جهت اشتغال و رونق اقتصادی کشور برداریم.

    «محمدعلی طالبی» استاندار یزد به همراه فرماندار مهریز و جمعی از مسئولان استان هفته گذشته از بخش‌های مختلف این واحد صنعتی بازدید و ضمن بررسی مسائل و مشکلات آن، دستورات لازم را صادر کرد.

    برچسب ها
    کرمان موتور