برنج

سرپرست معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی:

افزایش طول زمان سفر عامل کمبود تاکسی‌ها در پایانه‌های مسافربری

عصر خودرو- سرپرست معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی، درباره علل خالی بودن تاکسی در پایانه های مسافربری توضیحاتی داد.

افزایش طول زمان سفر عامل کمبود تاکسی‌ها در پایانه‌های مسافربری
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران ،  امیر انجل سرپرست معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهردرای تهران  در واکنش به انتشار تصاویری از پایانه‌های تاکسی و خالی بودن این خطوط از تاکسیرانی و ازدحام مسافران، گفت: باید به این نکته اشاره کنم که در زمان بارش برف حجم تقاضا برای استفاده از وسایل نقلیه عمومی افزایش پیدا می‌کند و شهروندان کمتر از وسایل شخصی خود جهت تردد استفاده می‌کنند.
  سرپرست معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهردرای تهران با تأکید بر این نکته که از صبح امروز نیروهای ناظر تاکسیرانی در نواحی مختلف حضور دارند، گفت: باید شهروندان بدانند که در هنگام بارش برف زمان سفر تاکسی‌ها با توجه لغزندگی معابر افزایش پیدا می‌کند و مسیری که آنها پیشتر در زمان 10 دقیقه طی می‌کردند به نیم ساعت افزایش پیدا می‌کند که همین امر موجب انتظار شهروندان برای رسیدن تاکسی می‌شود.

  او تصریح کرد: از صبح امروز در مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران حاضر بودیم و با رصد نمایشگر‌ها در حال حاضرهیچ مشکلی در پایانه‌های تاکسی وجود ندارد.

  انجل ادامه داد: این گفته من بدین معنا نیست که ما در حوزه تاکسیرانی مشکلی نداشتیم اما با رسیدن تاکسی‌ها مشکل کمبود نیز حل شده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط