برنج

۳۰ خودروی پرفروش آلمان در سال ۲۰۱۹

عصر خودرو- فهرستی از پرفروش‌ترین خودروهای آلمان در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شده است که نشان می دهد شهروندان این کشور علاقه زیادی به خرید خودروهای وطنی دارند.

۳۰ خودروی پرفروش آلمان در سال ۲۰۱۹
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، با توجه به آنکه آلمان یکی از بزرگترین و مهم‌ترین بازارهای فروش خودرو در جهان به شمار می‌رود، کارشناسان و تحلیلگران فعال در این حوزه همواره با بررسی آمار و ارقام مربوط به فروش مدل‌های مختلف خودرو و شرکت‌های خودروسازی در جهان به ارائه و انتشار گزارش‌های جدیدی از ماه‌های مختلف سال اقدام می‌کنند.

  حالا با آغاز سال جدید، آمار و گزارش های مربوط به میزان فروش خودروهای مختلف در بازار آلمان و محبوب ترین و پرطرفدارترین خودروهای سال 2019 میلادی منتشر شده است.

  بر اساس اطلاعات مندرج در جدول زیر، خودروهای آلمانی موفق شده اند جایگاههای برتر این فهرست رده بندی را به خود اختصاص دهند و همان همانطور که معلوم است توانسته اند نظر و رضایت مشتریان آلمانی به خریداری و استفاده از خودروهای وطنی را به خود جلب کنند.

  مطابق آمارهای فروش برندهای خودروسازی مختلف در سال 2019 در بازار آلمان، فولکس واگن گلف موفق شده است با فروش 204 هزار و 550 دستگاه در جایگاه نخست جدول جای بگیرد این در حالی است که این مدل خودرو با رشدی منفی 3.3 درصدی مواجه شده است، چراکه میزان فروش آن در سال 2018، 211 هزار و 512 دستگاه بوده است.

  بعد از آن دو خودروی فولکس واگن تیگوان و مرسدس بنز سی کلاس با فروش 87 هزار و 771 دستگاه و 64 هزار و 403 دستگاه به ترتیب در رتبه های دوم و سوم جدول قرار گرفته اند.

  میزان فروش فولکس واگن تیگوان و مرسدس بنز سی کلاس در سال 2019 نسبت به 2018، به ترتیب شاهد یک رشد و افزایش 17.4 درصدی و 2.6 درصدی بوده است.

  از دیگر خودروهای پرفروش و محبوب بازار آلمان در طول یک سال گذشته می توان به فولکس واگن پلو، فولکس واگن پاسات، فورد فوکوس، اشکودا اوکتاویا، اوپل کورسا، آئودی A4، S4 و RS4، مینی، فورد کوگا، مرسدس A-class، آئودی A6، S6 و RS6، اوپل آسترا، بی ام و سری 3، فورد فیستا، مرسدس ای کلاس، آئودی A3، S3 و RS3، اشکودا فابیا، فولکس واگن توران، سیت لئون، مرسدس بنز جی ال کی و جی ال سی، فولکس واگن ترانسپورتر، فیات 500، بی ام و ایکس1، بی ام و سری 5، مرسدس بنز B-class، بی ام و سری 2 و بی ام و سری 1 اشاره کرد که به ترتیب رتبه های چهارم تا سی ام جدول را از آن خود کرده اند.

  با نگاهی اجمالی و مختصر به این جدول می توان دریافت که مشتریان آلمانی علاقه و تمایل زیادی به خریداری و استفاده از خودروهای وطنی دارند و شرکت های خودروسازی آلمانی موفق شده اند به خوبی نبض بازار این کشور را در دستان خود بگیرند و نظر و رضایت شهروندان آلمانی را به سمت و سوی خود جلب کنند.

  از بزرگترین خودروسازان آلمانی می‌توان به فولکس واگن، بی ام و، مرسدس بنز و  آئودی اشاره کرد.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط