تمهیدات ناوگان حمل و نقل عمومی تهران برای مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی

عصر خودرو- سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خدمات‌رسانی رایگان مترو و خطوط ویژه اتوبوسرانی منتهی به مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روز دوشنبه (١٦ دی ماه) خبر داد .

تمهیدات ناوگان حمل و نقل عمومی تهران برای مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ب نقل از  ایسنا،  یوسف حجت ضمن تسلیت شهادت سردار دل‌ها - حاج قاسم سلیمانی گفت: مراسم وداع با پیکر شهدا از ساعت ١٩ امروز(15 دی ماه) در مصلی تهران برگزار می‌شود و شرکت واحد اتوبوسرانی تمام ظرفیت خود را برای جابه‌جایی خیل عظیم شهروندان به کار خواهد گرفت.

  وی افزود: جابه‌جایی شهروندان برای حضور در مصلی تهران از ساعت ١٨ و از ٩ میدان اصلی پایتخت تا مصلی تهران از سوی شرکت واحد اتوبوسرانی انجام می‌شود که پس از اتمام مراسم نیز خدمات‌رسانی به شهروندان به سمت میادین اصلی صورت خواهد گرفت.

  حجت افزود: میدان صادقیه ،چهارراه تهرانپارس، پایانه شمشیری ، پایانه خاوران ، شهرک شهید محلاتی، میدان نازی آباد، میدان نبوت، تهرانسر و میدان شهرری میادین اصلی هستند که در آن‌ها خطوط ویژه اتوبوسرانی به سمت مصلی تهران خدمات رسانی خواهند کرد .

  به گفته وی برای برگزاری هر چه بهتر مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، خط اتوبوسرانی مربوط به مسیر تشییع جهت رفاه حال شهروندان جمع آوری و کار جابه‌جایی خیل عظیم شهروندان از دیگر میادین و مسیرهای مربوطه انجام می‌شود.

  حجت افزود: خدمت رسانی شرکت واحد اتوبوسرانی به شهروندان در روز تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از ساعت ٧ صبح و مطابق روال نمازجمعه و به صورت رایگان صورت می گیرد و در انتهای مراسم تشییع خدمات‌رسانی اتوبوس‌های شرکت واحد از میدان آزادی به مبادی اولیه هم صورت خواهد پذیرفت همچنین با توجه به اینکه مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه تهران برگزار می شود، شهروندان در نظر داشته باشند که خط ١ بی ار تی در روز دوشنبه و در ساعات برگزاری مراسم خدمات رسانی نخواهد کرد.

  سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در ادامه به تمهیدات مترو تهران برای برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روز دوشنبه اشاره کرد و گفت: نظر به اینکه مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه تهران برگزار شود، از این رو خدمات رسانی مترو تهران در روز دوشنبه برای مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید رایگان است.

   وی در پایان اظهارکرد: در مسیرهایی که از سوی ستاد اقامه مراسم تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی اعلام می‌شود، تاکسیرانان خودجوش به‌صورت رایگان مستقر و خدمات رسانی خواهند کرد.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • ۴۷۰
  • ۴۶۹
  • ۴۶۸
  • ۴۶۷
  • ۴۶۶
  • ۴۶۴
  • ۴۶۳
  • ۴۶۲
  • ۴۶۱
  آخرین بروزرسانی ۱۰ روز پیش
  آرشیو