اوتو ۳۶۰

سارقان مزدا ۳ دستگیر شدند

عصر خودرو- رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد از دستگیری سارق خودروی مزدا ۳ خبر داد و گفت: تماس به موقع مردم با پلیس باعث شد تا سارق در عملیات پلیسی دستگیر شود.

سارقان مزدا ۳ دستگیر شدند
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ "رسول جهانی" رئیس کلانتری 130 نازی آباد گفت: سحرگاه اواخر هفته گذشته خبری مبنی بر استعمال مواد مخدر توسط چند جوان در داخل خودروی مزدا 3 در محدوده خیابان دانشگاه به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش شد که تیمی از ماموران گشت کلانتری 130 نازی آباد به محل اعزام شدند.

  وی بیان داشت: ماموران با حضور در نشانی اعلامی و تایید صحت خبر، به خودروی مزدا نزدیک، ولی راننده و 3 سرنشین خودرو با مشاهده ماموران تصمیم به فرار گرفتند.

  جهانی ادامه داد: 3 مرد جوان به سرعت از خودرو مزدا 3 پیاده شدند و سوار بر خودروی پراید نقره‌ای رنگ از محل فرار کردند، اما پسر جوان که پشت فرمان خودروی مزدا 3 بود قبل از فرار در عملیات پلیسی دستگیر شد.

  این مقام انتظامی عنوان کرد: در بررسی شماره پلاک خودروی مزدا 3 مشخص شد که 3 ساعت قبل از این ماجرا این خودرو در خیابان ابوریحان به سرقت رفته است.

  وی با اشاره به اینکه صاحب خودرو مزدا 3 به کلانتری دعوت شد، افزود: مالک خودرو با حضور در کلانتری 130 نازی آباد ادعا کرد ساعت یک بامداد بود که متوجه شدم دزدان در حال سرقت خودرویم هستند که همراه برادرم به سراغ آن‌ها که 4 مرد بودند رفتیم، اما سارقان با چاقو و چماق ما را زخمی کرده و پا به فرار گذاشتند.

  رئیس کلانتری 130 نازی آباد گفت: همکاری خوب شهروندان با پلیس باعث شد که کمتر از 3 ساعت یکی از سارقان خودرو دستگیر و خودروی سرقتی به صاحبش بازگردانده شود.

  سرهنگ جهانی در پایان گفت: تحقیقات برای دستگیری 3 متهم فراری پرونده ادامه دارد و متهم دستگیر شده برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

  برچسب ها
  کرمان موتور