برنج

رئیس پلیس راهور مازندران:

پلیس راهور مازندران به دست افزارهای نوین مجهز شد

عصر خودرو- رئیس پلیس راهور مازندران گفت: تمامی همکاران راهور استان به دست افزارهای نوین مجهز شدند.

پلیس راهور مازندران به دست افزارهای نوین مجهز شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، سرهنگ مهدی باقری  اظهار داشت: با توجه به رایط زمانی و مکانی و یپشرفت ها، نیاز است تا پلیس نسبت به تجهیزات روز و مدرن اقدام کند از اینرو تمامی همکاران مجهز به دست افزار نوین شدند.

  وی به مزایای این دستگاه اشاره و اضافه کرد: در آن واحد و در صورت تخلف یک راننده می تواند میزان تخلفات، نمرات منفی مشخص می شود و از خودرو دارای دستور قضایی باشد نیز معلوم خواهد شد.

  وی ادامه داد: همچنین در آن واحد توسط همکاران اعمال قانون و برای مالک و راننده پیامک ارسال می شود.

  سرهنگ باقری با اظهار اینکه این دست افزارها می تواند به پلیس در نوشتن تخلفات رانندگی در کوتاهترین زمان کمک کند گفت: این دستگاه به شکلی تعبیه شده است که گرما و سرما و باران در آن تاثیری ندارد و پلیس در شرایط جوی مختلف می تواند از این دستگاه استفاده کند.

  رئیس پلیس راهور مازندران از رانندگان خواست تا همکاری بیشتری با پلیس برای حفظ و تامین حقوق شهروندی داشته باشند گفت: در هشت ماه امسال 62 درصد از تصادفات منجر به فوت را عابران پیاده تشکیل داده اند و 70 درصد تصادفات مربوط به عابران دارای سنین 50 سال به بالا بوده است.

  سرهنگ باقری یادآور شد: شرایط سنی و کهولت سبب می شود تا نتوان ارزیابی فکری دقیق از سرعت خودرو داشته باشند و این عامل سبب بروز تصادف می شود.

  وی با بیان اینکه 29 درصد تصافادت مربوط به راکبان موتورسیکلت بوده است تصریح کرد: گفت: معابر و خیابان ها پاسخگوی حجم زیاد خودروها نیست و بارعایت حقوق شهروندی می توان به کاهش تصادفات کمک کرد.

  رئیس پلیس راهور مازندران باعنوان اینکه میزان تصادفات ساختگی به حداقل رسیده است گفت: پلیس سخت با عوامل تصادف ساختگی برخورد خواهد کرد.

  کرمان موتور