برنج

فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:

کشف محموله لاستیک‌های خارجی قاچاق در صومعه‌سرا

عصر خودرو- فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف لاستیک‌های قاچاق به ارزش بیش از هفت میلیارد ریال در شهرستان صومعه‌سرا خبر داد.

کشف محموله لاستیک‌های خارجی قاچاق در صومعه‌سرا
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سردار عزیزاله ملکی در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی لاستیک‌های قاچاق در یک پارکینگ در شهرستان صومعه‌سرا، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

  این مقام ارشد انتظامی استان افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل کرده و با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند. در بازرسی از این مکان 50 حلقه انواع لاستیک خارجی قاچاق مربوط به خودروهای سنگین کشف شد.

  سردار ملکی با بیان اینکه در این راستا یک متهم 38 ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش تقریبی لاستیک‌های کشف شده را بیش از هفت میلیارد و 85 میلیون ریال برآورد کردند.

  فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان، با تشریح پیامدهای منفی قاچاق بر اقتصاد کشور، مبارزه با قاچاق را یکی از اولویت‌های اصلی پلیس برشمرد و از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصه مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط